U14 poiste meeskond pidi veerandfinaalidesse pääsu nimel kahe võiduni peetavas seerias heitlema Kose Spordikooliga.

U14 poiste play-offi esimese ringi esimene kohtumine Kose Spordikooliga lõppes edukalt. Mängu esimestest minutitest juhtima asunud raplakad hoidsid kaunisti edu kuni mängu lõpuvileni ning seisuks jäi Sadolini Spordihoone tabloole mängu lõppedes 74:56.
Karmolt 27 punkti, Rico Robinilt 20, Aleksilt 11, Janrelt ja Rasmus Estaalilt 7 ning Andruselt ja Günther Erikult 1. Panuse platsil said kohtumises aga anda kõik rosteris olnud mängijad.

Ka teises, Kosel peetud kohtumises ei saanud võõrustajad raplakatele vastu. Esimesed kolm veerandit olid taas kindlalt Rapla kontrolli all ning ehkki viimases lasti vastased veidi järgi, oli edu juba varasemast piisavalt kindel, et ohtlikuks Kose SK ei saanudki. Seeria lõpetati 2-0, teise mängu tulemus meie poolt vaadatuna 63:44.

Seekord sai kahekohalise punktiskooriga maha Karmo, 28 punkti, lähedale jõudsid veel Aleks 9 punktiga ja Rico-Robin 7 punktiga.

Vaata ka meie galeriid kaheksandikfinaali kodumängult!

Nüüd ootab Final Fouri pääsu nimel ees seeria TSKK/SK Nord I meeskonnaga, mille avamäng peetakse Tallinnas Nordi spordihoones 14. mail kell 17.15, teine kohtumine Raplas Sadolin Spordihoones 16. mail kell 17.30. Raplakad vajavad väga tugeva vastase alistamiseks kindlasti tuge, niiet pöidlad pihku ja kohtumiseni saalis!