7. oktoobril osalesid meie U16 vanuseklassi tüdrukud Parksepas kahel G4S noorteliiga mängul, kus vastamisi mindi tugeva Tartu Kalevi võistkonna ning Parksepa SK/Võru neidudega. Tüdrukute treener Kaia Kosest sai sellel päeval Kaia Milling ning seetõttu juhendasid sel korral tüdrukuid Rapla KK esiliiga naiskonna mängijad Karin Lipstuhl ja Katarina Tamm.

Treenerite kokkuvõte antud mängudest oli järgmine: „Päeva eesmärgiks oli tunda rõõmu korvpalli mängudest ning uute kogemuste saamine. Tartu Kalevi neiud meile sõnaõigust ei jätnud ning kaotasime selle mängu seisuga 66:22, kuid tüdrukud ei lasknud pead norgu ning võtsid järgmiseks mänguks kaasa kõik kogetu ning õpitu. Teises mängus mindi vastamisi Parksepa SK/Võru tüdrukutega, kelle koosseisust polnud ei treeneritele ega tüdrukutele paljut teada. Esimene veerand kulges tasavägiselt (17:16) võiduga Raplale. Seejärel panid tüdrukud aga oma paremuse maksma nii tabavate visete kui ka ülevälja kaitsega ning poolajale saime minna 40:27 eduseisus. Tüdrukud enam liidripositsiooni käest ei lasknudki ning mäng suudeti võita 63:44. Silmnähtavalt paranes teiseks mänguks tüdrukute kaitsemäng ning enesekindlus rünnakutel ja vabavisetel (esimeses mängus vabavisked 27/4 ja teises 26/11).

Treeneritele valmistas head meelt veel tõsiasi, et lisaks kahele 2002. aastal sündinud tüdrukule kuulus võistkonda nii 2003, 2004 kui ka 2005. aastal sündinud neidusid, kes kõik said võrdselt hakkama vanemate tüdrukute vastu mängides. Kindlasti kiidaksime tüdrukuid, et nad nii pika päeva vastu pidasid ja et nad meid soojalt vastu võtsid.“

Võistkonda kuulusid Kristin Õispuu, Triine Roosalu, Kätlin Einberg, Angeelika Rüütalu, Lisete Vetesina, Berit Täpsi, Ketlin Kõiv, Frida Kesküla, Gerlin Maide, Merith Herodes, Jazmin Karp ning Katri Rüüson.