Töönädala lõpetas reede õhtul Sadolin Spordihoones tuline korvpallilahing, kus vastamisi läksid AVIS UTILITAS Rapla ja Tartu Ülikool. Mängu favoriidiks pidasid paljud turniiritabelis märgatavalt kõrgemat kohta hoidvat ülikoolilinna Tartut, kuid tegemist oli sel hooajal esimese omavahelise mänguga ning valmis tuli kõigeks olla. Ja meie meeskond ja fännid olidki sel korral rohkem valmis, sest mäng võideti vägagi kindlalt  26 punktiga 97:71!

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus alustasid Rain Veideman, Hunter Mickelson, Indrek Kajupank, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Mäng algas tasavägiselt ja pingeliselt. Kui tartlastel õnnestus teha 6:0 vahespurt, siis Veidemani kolmese järel oli kiirelt seis taas viigis 8:8. Neli minutit enne veerandaja lõppu õnnestus meil omakorda 6:0 vahespurt teha ja kuue punktiga juhtima minna 17:11. Ligi poolteist minutit enne veerandi lõppu oli meie edu juba üheksa punkti 22:13, kuid Tartu tegi veel 7:0 lõpuspurdi ning esimese veerandi võitsime 22:20.

Teise veerandi algul viigistasid vastased kohe mängu ning läksid veel ka kahe punktiga juhtima 24:22. Ülejäänud veerandaeg kulges punkt-punktis ning õhkkond väljakul muutus järjest pingelisemaks. Teise veerandi kaotasime napilt ühe punktiga 17:18, kuid olime jätkuvalt mängu juhtimas 39:38.

Kolmandal veerandi sai Rapla masinavärgi korralikult käima ning kui esialgu püsis vahe viie punkti peal, siis 13:0 vahespurdi järel oli meie edu juba 16 punkti 58:42. Märgatavalt väiksemaks tartlastel seda vahet vähendada ei õnnestunud ja kolmanda veerandaja olime võitnud 36:17. Mänguseis oli korralikult meie kasuks 75:55.

Võit oli nüüd vaid vormistamise küsimus, kuid sellele vaatamata ei saanud me viimasel veerandi end liialt lõdvaks lasta. Mänguminuteid leidis peatreener sel korral kõigile mängijatele ning mängu lõppskooriks jäi eriti magus 26-punktine võit 97:71.

Rapla resultatiivseimad olid Rain Veideman (26p, 3lp, 5rs), Dominique Hawkins (23p, 10lp, 8rs) ja Hunter Mickelson (17p, 10lp, 2rs).

Suur suur aitäh kõigile, kes meile kaasa elama tulid ja reede õhtust sellise vinge korvpallielamuse korraldada aitasid!

Järgmine mäng on taas kodumäng, kuid sel korral Sadolin Spordihoone asemele taaskord Haapsalus Wiedemanni Spordihoones. Mäng toimub täpselt nädala pärast ehk järgmisel laupäeval kell 16.00. Näeme saalis!