Veerandfinaalide teise mängu võit Tartu üle toob otsustava mängu Raplasse tagasi. TÄNA ON MÄNGUPÄEV!

Paf Korvpalli Meistriliiga PLAY-OFFide teise mängu eel olid Rapla mehed surutud vastu seina, sest mängus oli kõik või mitte midagi. Kahe võiduni mängitavas veerandfinaalseerias tahtis Tartu kindlustada play-offides edasipääsu, aga Rapla mehed ei olnud selle plaaniga sugugi nõus ning seeria  viigistati võiduga 74:54.

Põnevust pakuti ka sellel korral. Tulist võitlust jagus kogu mängu vältel nii, et suurem eduseis mängiti sisse taaskord alles neljandal veerandajal. Kuigi sellel korral oli Rapla meeste tegutsemine väljakul palju kindlam kui eismeses mängus, siis Tartu Ülikooli mehed hoidsid jõudsalt sammu ja veel 7 minutit enne lõpusireeni oli punktide vahe ainult +2 meie kasuks. Kaheksa järjestikust punkti visanud Rapla sai seejärel hoo üles ning võidunumbrid kasvatati lausa 20-punktiliseks. 74:54 (12:13, 24:13, 13:16, 25:12)

Taas väljakul hoos olnud Brandon Childress viskas Rapla parimana 21 punkti ja tegi 3 vaheltlõiget. Roberts Freimanis lisas 12 punkti ja 7 lauapalli ning Tom Kaldre kogus 11 punkti, 3 lauapalli, 6 korvisöötu ja tegi 4 vaheltlõiget. Sven Kaldre nimele jäi 10 punkti ja 7 lauapalli.

Tartlaste parimatena viskas Hendrik Eelmäe 14 punkti.