Viimane mäng enne koondiseakna algust oli sellel korral liigatabeli liidermeeskonna BK Ventspilsiga.

Laupäeval peetud kodumängus tunnistasime Läti meeskonna BK Ventspilsi 12-punktilist paremust 82:94

Seni Paf liigas üksnes võite tunnistanud Ventspils läks ka Raplast edasi võiduga. Esimese veerandaja keskel läksid külalised ette juba 9-punktiga, aga veerandi lõpuks mängisime vahe tagasi kuuele. Teine veerandaeg oli mõlemalt poolt punktide rohke, selle võitsime seisuga 32:31 ehk poolajale läksime skooril 48:53.
Teisel mängu poolel tabasid ventspilslased kindlamalt ning võitsid mõlemad veerandajad väikeselt, aga kindlalt, kolme ja nelja punktiga.

Rapla kasuks viskas Demajeo Wiggins 25 punkti, Darryl Tucker jr lisas 12 ja Sven Kaldre 11 punkti. Võitjate resultatiivseim oli 25 punktiga Arturs Ausejs, 20 punkti jäi Kristaps Kilpsi arvele.

Rapla on saanud seni Paf liigas kaks võitu ja viis kaotust. Turniiritabelis annab see 10. koha.
Ventspils pole seni kaotut tunnistanud – võidetud on kõik seitse kohtumist, kõikidel teistel tiimidel on vähemalt üks kaotus.