U16 poistel tuli laupäevases kohtumises Erkmaa KK-ga Kambja Spordihoones vastu võtta väga valus kaotus. Lisaajal jäädi vastasele alla 1 punktiga!

Peatreener Viljo Sinikas ei ole mängust rääkides kuigi positiivselt meelestatud ja on kindel, et Rapla Korvpallikool oli sel päeval vastasest piisavalt üle, et see võit kätte saada. Kahjuks aga ei olnud sel päeval poistel õnne ja osavust ning olulisi viskeid ei suudetud lõpus korduvalt realiseerida. Vastane ei jätnud aga oma võimalusi kasutamata ja võttis magusa võidu.

U16 tüdrukud pidasid aga pühapäeval oma järjekordse lahingu Pärnu SK-ga samuti vastase kodus. Eeldatavalt tugevama Pärnu vastu tegid tüdrukud südi lahingu, kus selgemalt jäädi alla vaid mängu viimasel veerandil. Lõppskooriks jäi seega 52:71. Peatreener Kaia Milling: “Tuleb kiita tüdrukute võrdselt tublit panust rünnakul ja nende võitluslikkust. Võrreldes esimese etapiga oli mängupildis selgelt positiivseid noote näha, aga tööd on teha veel palju. Parimad punktitoojad olid mängul Kätlin 13p ja Lisete 12p”.