Võit Tallinna Kalev/TLÜ üle 85:83

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga kolmapäevases esimeses mängus olid vastamisi Tallinna Kalev/TLÜ ja AVIS UTILITAS Rapla. Uue peatreeneri Valdo Lipsu juhendamisel haaras Kalev/TLÜ poolajaks 44:41 eduseisu. Kohtumine kulges ka kolmandal veerandajal tasavägiselt, kuid otsustavaks neljandikuks oli Rapla kahe punktiga ette pääsenud. Veel 39 sekundit enne lõpuvilet oli seis 80:80 viigis, misjärel tabas Mario Ihring lähi- ja Saimon Sutt kaugviske.

Mario Ihring tõi Rapla parimana 21 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 8 korvisöötu. Robert Freimanis tegi kaksikduubli 16 punkti ja 11 lauapalliga ning Shaquille Doorson lisas 13 silma ja 5 lauapalli. Saimon Sutt sai kirja 12 punkti, 3 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Karjääri jooksul ka Raplat esindanud Karl-Johan Lips kerkis Kalev/TLÜ poolelt üleplatsimeheks 29 punkti ja 3 lauapalliga.