21. ja 22. septembril toimus Sadolin Spordihoones traditsiooniline Rapla Korvpallikooli poolt korraldatud miniklassi kossuturniir ja seda juba 16. korda. Sel aastal osales kokku 10 võistkonda, millest 4 tüdrukute ja 6 poiste oma.

Kokku mängiti nädalavahetusel 23 mängu ning loomulikult peeti maha ka Swedbanki osavus- ja viskevõistlus. Selle aasta osavaim tüdruk oli Audentese SK õpilane ja osavaim poiss Kohila SK-st. Viskevõistluse panid poiste arvestuses kinni viimsikad ning tüdrukute arvestuses Rapla Korvpallikooli ägedad pliksid.

Turniiri üldvõitjad selgitati tüdrukute arvestuses ülipõnevas kohtumises Audentese ja Vändra Karud/Paide KK 7 vahel, kus lõpuvile kõlades jäid pealinlased siiski peale ja just Audentese SK lahkus Raplast kuldmedalite ja ülinunnu Nublu kaisukaga.

Poiste arvestuses võttis kokkuvõttes võidu Saku KK, kes ainukesena ei pidanud ühestki peetud mängust kaotajana lahkuma.

Turniiril osalesid: Audentese SK tüdrukud, Saku KK poisid, TalTech BS/Rim poisid, KK Viimsi poisid, Pärnu SK tüdrukud, Vändra Karud/Paide KK7 tüdrukud, Keila KK poisid, Kohila SK poisid, Rapla Korvpallikooli poisid ja tüdrukud.

Rapla Korvpallikool tänab kõiki osalejaid, treenereid, tublisid kohtunikke nii lauas kui väljakul ja Rapla Korvpallikooli poisse-tüdrukuid, kes aitasid korraldamisega. Aitäh ka autasustamisel abiks olnud Sven Kaldrele!

Suurim kummardus Rapla KK treeneritele ja aasta 2019 Rapla Sügisturniiri peakorraldajatele Kustasele ja Jürgenile! Hea töö mehed!

Aitäh Swedbank! Aitäh G4S! Aitäh Ballzy! Aitäh Balbiino! Aitäh, et meid juba nii palju aastaid olete usaldanud!

Turniiri galerii on, nagu alati, üleval Rapla Korvpallikooli Facebookilehel! 🙂