PLAY-OFFide kaotuste rida sai lõpetatud 17-punktilise võiduga. Teisipäeval võõrustame Tarvast kodusaalis!

Emadepäeval peetud teisest pronksikohtumisest võttis AVIS UTILITAS Rapla veenva võidu Tarva üle ja viigistas seeria seisu. 1:1 võitude saldoga võõrustame teisipäeval, 11. mail Tarvast Sadolin Spordihoones.

Teises pronkismängus ei osatud poolajal pakkuda võidueelist veel kummalegi meeskonnale, sest mängu keskel oli Rapla eduseis minimaalne ehk 35:34. Teisel poolajal pandi aga Rakveres püsti tõeline viskekontsert ja võidunumbriteks vormistati veenev võit 90:73 (17:18, 18:16, 31:23, 24:16).

Wajid Aminu viskas Rapla parimana 21 punkti, võttis 9 lauapalli, andis 6 korvisöötu ja tegi veel ka 3 viskeblokeeringut. Tom Kaldre lisas 16 punkti (visates kolmepunkti viskeid 100% ehk 4/4) ja Saimon Sutt 13 punkti ning 4 lauapalli. Sven Kaldre järgnes 12 punkti ja 3 korvisööduga ning Roberts Freimanis kogus 11 punkti, 9 lauapalli ja 3 korvisöötu. Väga hästi on meeskonda abistanud ka kaitseväest mänguloa saanud Gregor Ilves, eilse mängu võitu panustas ta 21 minutiga 9 punkti, 3 lauapalli, 3 resultatiivse söödu ja 2 vaheltlõikega.  Egert Haller oli Rakvere resultatiivseim 20 punktiga.

Võiks öelda, et Rakveret võideti oma enda relvaga ehk kaugvisetega. Seniseks play-offide Rapla  komistuskiviks kujunenud kolmas veerandaeg kallutati eilses mängus totaalselt enda kasuks. Meeskond viskas veerandajaga ühtekokku 31 punkti.  Kusjuures 24 punkti koguti kolmepunkti visetest. Selline punktide sadu annab meeskonnale suurepärase emotsiooni ning nii oli neljandal veerandajal hea täiskäigul võidusadamasse purjetada. Lisaks ei saa võidus vähemtähtsaks pidada Rapla meeste kaitsetööd. Rakvere Tarva tavapärane liider K. Gluditis ei saanud olla sõiduvees ja Tarvas pidi otsima lahendusi, kuidas olukorrast läbi murda.

Visketabavuses jäi Rapla 55% – 43% peale ja lauavõitlus võideti 33:28 (ründelaud 9:9). Korvisööte andis Rapla rohkem 21:19 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 6:5. Pallikaotuseid kogunes Rakverel 12, Raplal 14.