Eile, 13. jaanuaril kohtusid Jüri Spordihoones tabeli seitsemendal kohal olev TTÜ KK ja neljandal kohal asetsev AVIS UTILITAS Rapla. Mäng algas väga tasavägiselt, kuid juba teisel veerandil pani Rapla siiski oma sõna maksma ja kokkuvõttes võitis mängu kindlalt 97:75.

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus alustasid Devonte Upson, Indrek Kajupank, Nolan Cressler, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Esimene veerand algas kohe vastaste kahesega, kuid Upson vastas sellele omakorda pealtpanekuga. Selliselt punkt-punktis kulges kogu ülejäänud veerandaeg. Viimasel hetkel tabasid vastased aga veel ühe kahese, mis andis neile veerandaja lõppedes neljapunktilise edu 25:21.

Teise veerandi algul kasvatasid vastased vahe kuuele punktile, kuid õnneks rohkem mängu jooksul neil seda teha ei õnnestunud. Vähem kui kaks minutit peale veerandaja algust panid raplakad uue käigu sisse ning tänu Hawkinsi, Kajupanga ja Kaldre korvidele tehti 13:0 spurt ja oldi nüüd ise seitsmepunktilises eduseisus 36:29. Teise veerandaja võitis Rapla väga kindlalt 30:13 ning poolajale mindi eduseisul 51:38.

Kristjan Voolaid 13.01.2018

Poolaja lühiintervjuu Jürist, Rae Spordikeskusest: Kristjan VoolaidRapla juhib Alexela KML mängus TTÜ vastu peale esimest poolaega 51 : 38

Posted by Rapla korvpallimeeskond on 13. jaanuar 2018. a.
Teisel poolajal ei lasknud Rapla jalga sirgeks ja jätkas kindlalt vahe kasvatamist. Kolmanda veerandaja lõppedes oli vahe juba 21 punkti 78:57 ning mängu saatus põhimõtteliselt otsustatud. Ka neljandal veerandil jätkati endiselt täiskäigul mängimist ning vahe kasvas juba 28 punktile. Lõpuvile kõlades oli vahe küll veidi väiksem, kui võit kindel 97:75.

Kõik mängijad aitasid võidule kaasa vähemalt kahe punktiga ning väärivad hea mängu eest suurt aplausi! Resultatiivseimad olid Dominique Hawkins (21p), Indrek Kajupank (15p), Nolan Cressler (15p), Sven Kaldre (12p) ja Devonte Upson (9p, 9lp).

Järgmine mäng juba teisipäeval Sadolin Spordihoones, kui Balti liigas läheme vastamisi Betsafe/Liepajaga. Näeme saalis!

Dominique Hawkins 13.01.2018

Dominique Hawkins pärast võitu KK TTÜ üle: Mul on hea meel olla selle meeskonna mängujuht, Rapla meeskond paneb mind oma parimat mängu mängima.#RapLAnation #AlexelaKML #AvisUtilitasRapla #RaplaKorvpall

Posted by Rapla korvpallimeeskond on 13. jaanuar 2018. a.
Marek Ruut 13.01.2018

Marek Ruut pärast võidukat mängu KK TTÜ vastu: Mängisime kogu 40 minutit meeskondlikult ja võitluslikult.#RapLAnation #AlexelaKML #AvisUtilitasRapla #RaplaKorvpall #MarekRuut

Posted by Rapla korvpallimeeskond on 13. jaanuar 2018. a.