Aasta esimeses kohtumises läksime 13. jaanuaril vastamisi Tähtvere naiskonnaga. Oli oodata tasavägist mängu, sest alagrupi mängudes suutsime kodusaalis saavutada nimetatud vastase üle vaid 6-punktilise võidu.

Mäng Ilmatsalus algas Rapla naiste juhtimisel, kui esimese veerandi lõpuks oli Paylessi eduseisuks 20:13. Teisel veerandil aga tabasid vastased Rapla naistest paremini ning poolajale mindi 32:36 kaotusseisus. Kolmandat veerandit võib nimetata otsustavaks veerandajaks, kui Payless pani enda paremuse maksma 17:6. See tähendab, et viimasele veerandajale läksime vastu 49:42 eduseisus ning sel seisul Tähtvere naised meid enam kinni ei püüdnud. Viimase veerandi mängisime küll Tähtverega viiki (15:15), ent see tähendas juba meie jaoks 64:57 võitu. Kahekohalise punktide arvuni jõudsid Katarina Tamm (15p), Karin Lipstuhl (12p), Kerli Haas (11p) ning Kaia Milling (11p).

Järgmise vahegrupi kohtumise peame juba 17. jaanuaril, kolmapäeval, kell 18:30 Sadolin Spordihoones. Teie kohalolek ja toetus on meile väga olulised!