Laupäeval, 28.10, mängis AVIS UTILITAS Rapla korvpallimeeskond oma järjekordse kodumängu Alexela Korvpalli Meistriliigas, võõrustades BC Valga-Valka/Maks&Mooritsat. Sel hooajal varasemast märgatavalt paremini alustanud ja seni ainult võite kogunud Valgast ei saanud aga seekord ka meie jagu.

Mängust:

Esimesel veerandajal õnnestus Valgal kohe tabada mitu järjestikust viset ning kasvatada tänu sellele vahe kuuele punktile. Sarnane vahe püsis kogu veerandaja, kuid viimaste õnnestunud rünnakutega kasvatas Valga seda veelgi ning peale esimest veerandaega olime taga 18:29.
Teisel veerandajal suutsime vastaste rünnakuid rohkem takistada ning viskasime nendega sama palju punkte (21:21). See tähendas aga, et vahe püsis ning poolajale mindi seisuga 39:50.

Kolmandal veerandajal suutsime vahet veidi vähendada ning enne neljandat veerandaega oli tablool seis 59:67. Veerandajal kokku visatud 20-st punktist 14 viskas ameeriklane Nolan Cressler.

Eriti põnevaks ja pingeliseks muutus aga mäng viimasel veerandajal. Esimese kahe minutiga kahandasime vahe 4 punkti peale (65:69). Sellele järgnes vastaste kaks tabavat kolmest (65:75), millele omakorda järgnes meie kaks õnnestunud rünnakut ja vabavisked (71:75). Oluline hetk oli neli minutit enne mängu lõppu, kui Devonte Upsoni pealtpanek kahandas vahe kahele punktile (75:77). Vastaseid see aga kahjuks ei heidutanud ning nemad jätkasid omas tempos, aga meie ei suutnud murrangut tuua. Mängu lõppseisuks jäi 79:90.
Meie resultatiivseimad olid Nolan Cressler (24p), Indrek Kajupank (15p, 8lp) ja Gert Dorbek (9p, 5lp).

Järgmine mäng juba sel teisipäeval, kui Balti liigas läheme vastamisi Vytautasega. Mäng algab Sadolin Spordihoones kell 18:30.