Payless Rapla KK korvpallinaiskond on alustanud uut hooaega. Hooaja esimeses mängus mindi 19. oktoobril koduväljakul vastamisi eelmise hooaja alagrupi kaaslase Pärnuga. Mäng kulges tasavägiselt ent suutsime kõik veerandid vähema või rohkemaga võita (18:14, 13:10, 13:12, 18:11). Mängu lõplik tulemus oli seega meie kasuks 15- punktiline (62:47).Vabaviskeid tabasime seejuures 12st 10. Meie parimatena toetasid naiskonda Brit Aller (12p), Kaia Milling (12p) ja Karin Lipstuhl (10p).

Möödunud pühapäeval, 29. oktoobril, mängisime Keila Tervisekeskuses aga oma esimese välismängu sel hooajal. Vastaseks oli võrdne Keila korvpallikooli naiskond. Mäng kulges enamasti meie skoorilisel juhtimisel. Esimese veerandi võitsime 19:8. Teise veerandi suutis Keila enda kasuks pöörata seisuga 15:19- poolajale läksime aga 34:27 eduseisus. Kolmanda veerandi mängisime uuesti enda kasuks 13:10 ent viimasel veerandil tabasid vastased paremini ning läksid ka mõni minut enne kohtumise lõppu hetkeks juhtima. Ometi ei lasknud me ennast sellest häirida ning võitlesime südikalt viimaste sekunditeni ning võtsime selle tasavägise mängu 61:59 seisuga siiski endale. Meie parimad olid Kerli Haas 14 punktiga, Kaia Milling (11p) ja Reelika Laes (10p). Soovime südamest tänada kõiki toetajaid, kes on käinud meile häälekalt kaasa elamas!

Järgmised mängud on juba õige pea tulekul: 1. novembril kohtume kodus Tähtvere naiskonnaga, 8. novembril sõidab meile külla Eesti Maaülikooli naiskond ning 18. novembril sõidame teisele välismängule Parkseppa. Ootame kõiki huvilisi naiskonda toetama!