Lõpuks on meil võimalus kinnitada, et kuulujuttudel on tõepõhi all ja Rapla esindusmeeskond on uueks hooajaks löönud käed Eesti ühe kõvema korvpalluri Rain Veidemaniga.

Möödunud hooajal Itaalia tugevuselt teise liiga klubis Udine mänginud Veidemani hooaja lõpp muutus välismängijate piirangu tõttu keeruliseks, kuid mängitud 27 liigamängus olid põhimehena keskmised näitajad 30,7 minutit, 12,8 punkti, 3,7 lauapalli ja 3,2 korvisöötu. Lisaks on Raini puhul muidugi tegemist ka pikaaegse Eesti korvpallikoondislasega.

Meeskonna mänedžer Jaak Karp: „Rain on Raplas meie endiste ja praeguste mängijatega sel suvel juba mõnda aega treeninud. Ei ole saladus, et tema soov oleks ka edaspidi välismaal mängida, aga kuna praeguseks sobivat pakkumist ei ole, otsustas ta uuele hooajale Rapla meeskonnas vastu minna. Mul on hea meel, et Eestis jätkamise puhul pidas Rain just Raplat õigeks kohaks, kus temale omane mäng taas üles leida. Meie usume, et tema jaoks mitte just meelepärane hooaja lõpp Itaalias ei teinud Rain Veidemani kehvemaks korvpalluriks, vaid andis ainult kogemusi juurde.“

Tere tulemast Raplasse, Rain!