Eile, 5. detsembril kohtusid Sadolin Spordihoones AVIS UTILITAS Rapla ja Leedu meeskond Šiauliai.  Rapla mängumehed ei andnud hetkekski alla ja võitlesid mängu lõpuni, kuid vastased dikteerisid tervet mängu ja võitsid kohtumise 83:73. Vaatamata kaotusel on meil väga hea meel, et isadepäeval 1.-3. klassi lastele kingitud mängupiletid tõid saali niivõrd palju isasid ja lapsi. Kokku oli eilsel mängul ligi 700 inimest!

Mängust:

AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Gert Dorbek, Indrek Kajupank, Nolan Cressler ja Sven Kaldre. Mäng algas taaskord meie jaoks raskelt ning vastastel õnnestus kohe mängu alguses kaheksa punktiga juhtima minna. Cressleri, Sina, Ziedinsi ja Voolaiu tabavad visked tõid aga Raplat vaikselt mängu tagasi. Jaren Sina tabas veerandajal kokku kolm kolmepunktiviset ning ühe vabaviske, mille järel olime maas vaid kahe punktiga. Esimese veerandaja kaotasime nelja punktiga 17:21. Teise veerandi alguses õnnestus meil küll paaripunktist vahet hoida, kuid kolm minutit enne veerandaja lõppu hakkas vahe taas kasvama ning olime üheksa punktiga taga (29:38). Enne veerandaja lõppu tabasid järjest Ziedinsi ja Voolaiu visked ning vahe olid vaid viis punkti, kuid enne poolajale minekut tabasid omakorda vastased ühe kolmese ning seis jäi 35:43.
Teise poolaja esimesel minutil tabasid vastased kahepunktiviske ning vahe oli juba kümme punkti. Upsoni kahene ja Dorbeku kolmene aitasid kiiresti vahe viiele punktil (40:45) ja sellist vahet mõned minutid ka hoida suudeti, kuid neli minutit enne lõppu oli vahe juba taas 11 punkti (46:57). Kolmanda veerandi lõpus olime taga 56:63. Viimasel veerandi alguses tabas Kaldre kolmene ning vahe oli neli punkti, kuid sellele järgnes mitu vastaste õnnestunud rünnakut ja seejärel meil vahet enam paaripunktiliseks vähendada ei õnnestunud. Pingutasime küll lõpuni, kuid sel korral tuli tunnistada vastaste paremust 83:73.

Meie resultatiivsemad olid Sven Kaldre (16p), Jaren Sina (15p) ja Nolan Cressler (10p, 6lp, 8rs).

Järgmine mäng juba sel laupäeval, kui Alexela KML-is läheme vastamisi TTÜ KK-ga. Kohtumine algab Sadolin Spordihoones kell 17:00.