Eile, 09.12 kohtusid Sadolin Spordihoones AVIS UTILITAS Rapla ja TTÜ KK. Kui eelmise omavahelise mängu võitis Rapla vaid ühe punktiga, siis kodusaalis näidati palju enesekindlamat mängu ning koguti võidupunktid skooriga 88:80. AVIS UTILITAS Rapla jaoks oli see Alexela KML-is kuues võit nelja kaotuse kõrval.

Mängust:

AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Gert Dorbek, Indrek Kajupank, Jaren Sina ja Sven Kaldre. Mäng algas Kaldre tabava kolmesega, millele järgnes Sina kahene ja üks vabavise ning olimegi saanud 6:0 juhtima. Seejärel avasid ka vastased skoori, kuid igale nende realiseeritud rünnakule vastasid meie mängijad kahe õnnestunud rünnakuga. Veidi rohkem kui minut enne esimese veerandi lõppu olime juhtimas 23:17. Viimase minuti jooksul tabasid veel Sina ja Cressleri kolmesed ning veerand lõppes seisul 29:17. Rapla mängumehed tabasid kolmeseid 5/5.

Teisel veerandil jätkasime samas tempos vahe kasvatamist. Kuigi sisse tulid mõned eksimused, siis viskasime veerandi jooksul taas rohkem punkte kui vastased – 21:17. See tähendas, et tänu Cressleri, Ruudu, Sina, Kajupanga, Kaldre, Ziedinsi ja Dorbeku tabavatele visetele olime teise veerandi lõppedes juhtimas 16-punktiga 50:34. Esimese poolaja lõpetas Kajupanga kolmene, mille järel olid meie esimese keha veerandaja kaugvisked 10/8.

Kolmanda veerandi alguses visatud Upsoni kahene tähendas meie 18-punktilist edu, kuid sellele järgnes vastaste 14:0 spurt ning veerandaja keskel oli vahe vaid neli punkti. Ziedins, Upson ja Cressler vastasid sellele omakorda järjestikuste tabavate visetega ning 10:0 spurdiga. Vastased näitasid teisel poolajal paremat mängu, kuid viimasel veerandile läksime siiski vastu 14-punktilises eduseisus 69:55.

Neljandat veerandit alustasid vastased kahese, vabaviske ja kolmesega, mille järel olime ees 69:61. Vahe hakkas järjest enam kahanema, kuid jäi siiski viiele punktile pidama. Kuigi mängu lõpp kujunes pingeliseks ja põnevaks, siis meie õnneks ei suutnud vastased otsustavatel hetkedel rünnakuid realiseerida. Mängu lõpus sai Kaldre kahel korral vabaviskeid visata ning kolm punkti juurde tuua. Lõpuvile kõlades oli seis 88:80 ning ka teise omavahelise mängu oli võitnud AVIS UTILITAS Rapla.

Meie resultatiivseimad olid Nolan Cressler (26p, 8lp, 4rs), Sven Kaldre (16p) ja Indrek Kajupank (13p).

Järgmine mäng 16. detsembril, kui Valga Spordihoones kohtume BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga.