Rapla korvpallimeeskonna momendi viimane välismaalane on möödunud hooajal Poola meistriliigas mänginud 208cm pikkune ameeriklane Hunter Mickelson.

26-aastane Mickelson mängis oma esimesed kaks ülikooli hooaega Arkansases ja viimased kaks tippülikoolis Kansases, millest viimases oli tema meeskonnakaaslaseks BC Kalev/Cramo ridadesse kuuluv Landen Lucas. Möödunud hooajal mängis ameeriklane Poola meistriliigas Legia meeskonnas, kus 28 mängu keskmised näitajad olid 21,5 minutit, 11,5 punkti ja 5,8 lauapalli.

“Kui keegi oleks mulle paar aastat tagasi öelnud, et 2018/19 hooajal mängivad meil korraga meeskonnas Kentucky ja Kansase ülikoolide kasvandikud, oleks ma olnud meelitatud, aga oleksin seda väidet kindlasti pööraseks pidanud. Tegemist on USA üliõpilaskorvpalli lipulaevadega. Koolid koolideks, aga sellest olulisem on praegu, et Hunter oli möödunud hooajal korralik tegija tugevas Poola meistriliigas. Natuke naljaga pooleks öeldes loodame temast uut, aga veel kiiremat ja osavamat Thomas van der Marsi,” kirjeldas uut mängumeest meeskonna mänedžer Jaak Karp.

Vaata Mickelsoni möödunud hooaja parimaid hetki: https://www.youtube.com/watch?time_continue=303&v=hS0KtQeLbTU

*****

AVIS UTILITAS RAPLA FOURTH FOREIGN ADDITION IS HUNTER MICKELSON! #RapLAnation

Rapla have come to an agreement with Hunter Mickelson, who has played in Arkansas, Kansas and last year in Poland club Legia.

Welcome to Rapla, Hunter!