Võib öelda, et nüüd on Raplal uusi mehi tulemas nagu sügisel seeni pärast vihma. Järgmine meeskonna uus liige on ameeriklane Wadly Mompremier, kellel pikkust 211 cm ja vanust 24 aastat.

NCAA-s alustas Mompremier 2013. aastal mängimist Ohio Bobcatsi meeskonnas. Peale kolme aastat liikus ta edasi Arkansase Ülikooli meeskonda Little Rocks, kus möödunud hooaja keskmised näitajad olid 13,7 minutit ja 4,3 punkti. Kõrge lennuga atleetlikud mängumehed on alati Rapla kodupublikule väga meeldinud ning seega saab loodetavasti tema profikarjäär Raplas väga positiivse alguse.

Mompremieri usub, et suudab olla Raplale mitmekülgselt abiks: “Ma olen kogu elu korvpalli mänginud. Olen elevil ja valmis alustama karjääri professionaalse korvpallurina. Usun, et suudan uue tiimi jaoks olla mängija, kes võib skoorida nii korvi alt kui ka tõmmata kaitse kolmepunktijooneni ning olla abistav jõud kaitses.”

Vaata mängumehe eelmise ja üle-üle eelmise hooaja parimaid hetki – https://www.youtube.com/watch?v=1RL3FwVcQ4s

*****

AVIS UTILITAS RAPLA HAS SIGNED A CONTRACT WITH AMERICAN PLAYER WADLY MOMPREMIER!

Mompremier said, “I been playing basketball since I can remember. I’m excited and ready begin my journey as pro basketball player. I believe I can help this team by bringing someone who can score inside and be able to stretch the defense from three point line and bring a defensive presence.”

Welcome to Rapla, Wadly!