Eile, 14. novembril, sõitis AVIS UTILITAS Rapla Lätti, et mängida Balti liiga võõrsil mängud Jurmala ja Betsafe/Liepaja meeskondadega. Esimene mäng ühegi kaotuseta Jurmalaga kujunes väga raskeks ning pidime võtma vastu kaotuse 72:97. AVIS UTILITAS Raplal on nüüd Balti liigas kirjas kaks võitu ja kaks kaotust, mis asetab meid hetkel tabelis kolmandale kohale.

Mängust:

AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Maris Ziedins, Indrek Kajupank, Nolan Cressler ja Sven Kaldre. Mängu esimesed punktid visati alles kolm minutit peale mängu algust, mille järel olime peagi 0:7 kaotusseisus. Seejärel viskasime ka meie oma esimesed punktid ja suutsime üsna kiiresti mängu viigistada (7:7). Haarasime neljaks minutiks ka juhtpositsiooni, kuid veerandaja lõppedes oli mäng taas viigis (18:18).

Teise veerandaja algul õnnestus vastastel kasvatada vahe kuuele punktile, mis meie õnneks eriti pikalt ei püsinud. Veerandaja keskel oli mäng jälle viigis (26:26). Mäng kulges punkt-punktis, kuni vastased tabasid kaks vabaviset ja kahepunktiviske, mille järel jäime taha 34:41.

Teisel poolajal püsis esialgu vahe kümne punkti ringis. Veerandaja keskel hakkasid aga vastased järjest rohkem eest ära minema ja suurim vahe kasvas veerandaja jooksul 22 punktile (43:65). Veerandaja lõpus suutsime hetkeks vähendada vahe 16 punktile (52:68), kuid siis õnnestus vastastel veel üks vise tabada ning neljandale veerandajale läksime vastu seisul 52:70.

Neljas veerandaeg erilisi muutusi ei toonud. Meil õnnestus küll visata rohkem punkte kui eelnevatel veerandaegadel (20p), kuid vastased viskasid veelgi rohkem (27p) ja mängu lõppskooriks jäi 72:97.

Meie resultatiivseimad olid Devonte Upson (21p, 9lp), Nolan Cressler (12p) ja Indrek Kajupank (11p).

Uus võimalus proovida Lätist võidupunktid koju tuua on juba täna õhtul, kui läheme vastamisi Betsafe/Liepajaga. Mäng algab Liepaja Olümpiakeskuses kell 19:30.