Hunter Mickelson oli mängukeeluga väljas, Dominique Hawkins mängis endiselt vigastusest taastuva käega ning Ervins Jonats viidi esimese veerandi lõpus kiirabiga ära, aga sellele kõigele vaatamata suutsime kogu mängu Jurmalale tõsist vastupanu osutada! Kahjuks õnnestus vastastel aga mängu lõpp enda kasuks keerata ja mäng napilt kolme punktiga võita seisul 71:68. 

Vaatamata mängu tulemusele oli tegemist siiski vinge pühapäeva õhtuga – saalis oli live bänd, tuld, tossu, parim kodupublik ja vinge atmosfäär. Seda kõik kirjeldab kõige paremini vaid üks lause – Ainult Raplas!

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus alustasid Indrek Kajupank, Ervins Jonats, Dominique Hawkins, Sven Kaldre ja Rain Veideman. Avaveerand kulges väga punk-punktis. Veidi vähem kui minutit enne veerandaja lõppu õnnestus Raplal minna vabavisetega juhtima kolme punktiga 11:8. Lauavõitluses maandus nüüd Ervins Jonats halvasti ning peatreener oli sunnitud ta välja vahetama. Gregor Ilves lisas olemasolevale edule veel ühe kolmese ning nüüd oldi juhtimas kuue punktiga 14:8. Vastased tabasid küll kahese, aga esimese veerandi võitsime 14:10.

Ervinsiga oli kahjuks seis halb ning lätlane tuli kiirabiga toimetada haiglasse. Seega ei olnud meil nüüd ei Mickelsoni ega ka Ervinsit. Paaripunktilist edu õnnestus meil ikkagi hoida peaaegu teise veerandi lõpuni, kuid umbes minut enne esimese poolaja lõppu oli seis nüüd viigis 31:31. Sealt edasi õnnestus vastastel tabada järjest kaks kahest ja minna ise juhtima nelja punktiga 35:31. Meeskonna kapten Rain Veideman tabas viimasel sekundil kolmese ning kuigi teise veerandi olime kaotanud 20:25, siis oli meie kaotusseis vaid üks punkt 34:35.

Kolmandal veerandil muutus mäng üha pingelisemaks, sest seis püsis väga tasavägine. Veerandaja keskel tabas Rapla järjest vabavisked ning kaks kolmest, mille järel oli meie edu nüüd seitse punkti 53:46. Peaaegu veerandi lõpuni õnnestus meil sarnast edu säilitada, kuid viimastel sekunditel tuli vastastelt valus kahene ja meie edu oli vähenenud neljale punktile 59:55. Kolmanda veerandi võitsime 25:20.

Otsustava veerandi esimene korv oli vastaste kolmene, järgnes meie kahene, vastaste tabav vabavise ja kahene ning seis oligi taas viigis 61:61. Ka veerandi keskel oli seis viigis 64:64. Siis tabas Indrek Kajupank olulise kolmese, mille järel mindi timeoutile. Vastased tabasid ühe vabaviske ning Kaldre samuti. Olime endiselt juhtimas kolme punktiga 68:65. Vastased tabasid kaks kahest, kuid kahjuks meie visked enam teed läbi korvrõnga ei leidnud. Kuigi vastaste edu oli vaid üks punkt 69:68 ja mängida oli jäänud veel umbes minut, siis ei õnnestunud meil mängu lõppu enda kasuks pöörata ja vastaste kahe tabava vabaviske järel tuli võtta vastu valus kaotus 68:71.

Me resultatiivseimad olid Rain Veideman (23p, 10lp, 5rs), Indrek Kajupank (11p, 3rs), Gregor Ilves (9p) ja Wadly Mompremier (7p, 13lp).

Suur suur aitäh kõigile, kes meid Sadolin Spordihoonesse toetama tulid!

Järgmine mäng juba tuleval laupäeval taas kodusaalis ning vastaseks sel korral VALMIERA GLASS VIA. Näeme saalis!