Olybet Eesti-Läti Korvpalliliiga sai möödunud nädalal alguse, kuid AVIS UTILITAS Raplal on esimene kodumäng veel ees. Sellega seoses toimus eile õhtul Rapla kodusaalis Sadolin Spordihoones hooaja avaüritus, mis koosnes avatud treeningust ja meeskonna tutvustusest. Üritusel tutvustatud 2018/2019 meeskonna ühine eesmärk on jõuda uues liigas võimalikult kõrgele ning Eesti meistrivõistlustel taas finaali. 

Fännidel õnnestus treeningul näha nii põnevaid mängijate omavahelisi mänge kui ka kahjuks seda, kui lihtsalt võib kerge vigastus tekkida. Kuigi treeninguks oli sel korral meeskonnal erandkorras aega vaid üks tund, siis said fännid kindlasti parema pildi sellest, kui kerged või rasked on Rapla meeskonna treeningud ning mida ja kuidas seal täpsemalt tehakse ja räägitakse.

Tutvustuse osa kujunes aga hubaseks vestlusringiks, kus sai räägitud uue hooaja ettevalmistusest, mängijatest ja eesmärkidest.

“Meie eesmärk on alati, et meeskond oleks võimalikult vara koos. Paraku see ei lähe kunagi nii kiiresti nagu tahaks. Alati võtab see kauem aega ja see aasta on selles mõttes täpselt samasugune,” sõnas AVIS UTILITAS Rapla mänedžer Jaak Karp.

AVIS UTILITAS Rapla peatreener Aivar Kuusmaa lisas omalt poolt: “See aasta on natuke eriline hooaeg, sest meil ei ole mänge nii palju kui tavaliselt on olnud. Meil on siin natuke aega veel lihvida ja vormi parandada.” Ta jätkas: “Ma usun, et kogu võistkond annab endast parima, et Eesti ja Läti liigas võimalikult kõrgele jõuda. Kindlasti ei saa seada nõrgemat eesmärki kui jälle lõpuks Eesti meistrivõistlustel finaalis mängida. Saab keeruline olema, aga anname endast parima!”

Muidugi ei jäänud puudutamata ka Hunter Mickelsoni ja Jurijs Aleksejevsi intsident, mille kohta avaldasid arvamust nii Mickelson, peatreener kui ka fännid.

Suur aitäh kõigile, kes kohale tulid ja meiega selle toreda õhtu veetsid! Teie toetus on meile alati väga oluline!

Hooaja esimene kodumäng BK Jurmala vastu algab 7. oktoobril Sadolin Spordihoones kell 17:00. Tule kohale ja avame vingelt selle kodumängude hooaja!

AVIS UTILITAS Rapla meeskond 2018/2019 hooaja alguses:

#0 Wadly Mompremier, #4 Marek Ruut, #6 Rain Veideman, #8 Markus Ruubel, #14 Gregor Ilves, #21 Hunter Mickelson, #22 Indrek Kajupank, #24 Ervins Jonats, #25 Dominique Hawkins, #36 Risto Valge ja #45 Sven Kaldre. Meeskonna kapten on sel hooajal Rain Veideman.

Peatreener Aivar Kuusmaa, abitreener Toomas Annuk ja üldkehalise ettevalmistuse treener Indrek Ruut.