Möödunud nädalavahetusel toimus Lätis Madonases hooaaja esimene BBBL(Poiste Balti Korvpalliliiga) etapp U13 vanuserühmale. Raplamaa poisid mängisid 5 mängu ja seekord naases tiim koju ühegi kaotuseta.

Peatreener Jüri Pritšini sõnul ei olnud võidud aga üldse kerged. Jüri kirjeldab nädalavahetust pikemalt: “Esimene mäng kodumeeskonna Madona vastu toimus reedel 10.00 ning võistkonna väljasõit oli juba 04.00 öösel. Saali jõuti üsna unisena 9.45. Mäng oli raske, kuid võit võeti tulemusega 52:33.
Teine kohtumine sama päeva õhtul TTÜ võistkonna vastu võideti samuti ja seda tänu tugevale kaitsemängule(41:28).
Teisel päeva edu jätkus ja esimeses mängus alistati IMSS( Igor Miglinieksi KK) tulemusega 46:36. Eelise tõi palliplatsil vastastest ühtlasem tegutsemine.
Laupäevane teine kohtumine oli Valmiera BSS vastu. Ülimalt raske mäng, kus 3 minutit enne normaalaja lõppu juhtis Valmiera 46 : 41, siis aga Rapla poisid ärkasid ja tegid spurdi 12:0, mis tagaski meile taas võidu tulemusena 53:46.
Etapi viimasel päeval kohtuti Lõuna-Eesti meeskonna SE United/Zebra poistega ja sealgi saavutati tubli võit tulemusega 62:34. Raplamaa esinduses mängisid: Rico-Robin, Paul-Erik, Marten, Aleks, Andre-Asker, Kristo, Carl-Joonas, Henri, Sten-Markus, Janre ja Andrus. Treeningutel on vaja poistel veel kõvasti koos higi valada ja järgmised võistlused ootavad ees juba novembris.”


Palju õnne tublide mängude puhul kogu võistkonnale ja samuti poiste poolehoidjatele, kellest nii mõnedki koha peal kaasa elamas olid