Ilmselt teavad enamik korvpallisõpru, et tänavune korvpallihooaeg leidis ohtliku koroonaviiruse leviku tõttu lõpu vahetult enne otsustavasse faasi jõudmist.
Eesti Korvpalliliidu otsuse kohaselt ei kuulutatud välja Paf Eesti Korvpallimeistriliiga meistreid ning teise ja kolmanda koha võitjaid. Sellele vaatamata määrati 2019/2020 hooaja paremusjärjestus, kus Avis Utilitas Rapla meeskond on teistkordselt oma ajaloos kõrgel teisel kohal. 2020/2021 hooaja liigade koosseisud määratakse selle paremusjärjestuse alusel.

Seega, tahame või mitte, hooaeg tuleb kokku võtta!
Alustame Paf Eesti-Läti Korvpalliliigast. Hetkel, mil hooaeg lõppenuks kuulutati oli Avis Utilitas Rapla tabeli 5. real!! Seljataha suutsime jätta kõik peale nelja „suure“ ehk Riia Vefi, BK Ogre, BC Kalev/Cramo ning BK Venspilsi.  Selline seis teeb vaatamata muidu nukrale olukorrale siiski natuke rõõmu. Hoolimata raskustest suutis Rapla Meeskond näidata head ning atraktiivset korvpalli. Suured klubid jäid küll näpistamata, kuid see-eest suutis Avis Utilitas „kohustuslikud“ võidupunktid, küll mõningate mööndustega, koju tuua.

Eesti Meistrivõistluste arvestuses oli Rapla meeskond hooaja lõppenuks kuulutamise hetkel teisel kohal! Vaatamata asjaolule, et ametlikult kohti välja ei kuulutatud, on Avis Utilitas uhke välja võideldud positsiooni üle. Hooaeg lõppes küll enneaegselt, kuid kõikidel meeskondadel olid võrdsed tingimused ja Rapla jaoks on see tähtis fakt! Rapla meeskonna jaoks oli see juba viies hooaeg viimasest kuuest, kus paremusjärjestuses medalivääriline koht välja võideldi. Seejuures mitte vähem kõnekas tähelepanek on see, et peale 2018/2019 hooaega, mil Avis Utilitas Rapla teekond juba veerandfinaalis lõppes, suutis meeskond end taas finaaliväärilisele kohale välja võidelda. Kindlasti on, mille üle uhke olla!

Tahaksime tänada kõiki, kes on meeskonna edusse panustanud. Nii mängijaid, treenerieid, staffi, toetajaid, fänne, poolehoidjaid ja kõiki teisi, kes ühel või teisel moel Avis Utilitas Rapla meeskonda sellel teekonnal aidanud on! Kuigi olukord on keeruline, oleme Raplas kindlad, et tuleme sellest auga välja ja kui jätkab korvpall, jätkab ka Rapla!

Seniks aga hoiame ennast ja teineteist,  anname kõik oma panuse selleks, et normaalne elurütm võimalikult kiiresti taastuks ning uued võidud ja saavutused reaalsuseks saaks.