Eile, 11. detsembril toimus Kristiine Pallimängude Majas karikavõistluste esimene finaalkohtumine, kus vastamisi läksid OSK ja Payless Rapla korvpallinaiskonnad. Esimene poolaeg oli Rapla jaoks raske ning visati vaid 16 punkti, kuid pead ei lastud norgu ning teisel poolajal visati juba hoopis enesekindlamalt 46 punkti! Sel korral aga siiski vastaseid enam kinni püüda ei suudetud ning esimese finaalmängu võitis OSK 88:62.

Sel hooajal on karikavõistluste finaalis kaks madalama divisjoni naiskonda, mis tähendab, et sel korral kumbki võistkond kolmepunktiviskeid ette visata ei saanud ja mäng algas seisult 0:0. Meie algviisikus jooksid väljakule Karin Lipstuhl, Katarina Tamm, Kerli Haas, Kaia Milling ja Brit Aller. Esimese veerandil ei tahtnud raplakate visked tabada ning vastastel õnnestus veerandaja jooksul kasvatada vahe 15-punktile (23:8). Ka teisel veerandajal olime korvide saamisega raskustes ning poolajal läksime kaotusseisus 16:47.

Teist poolaega alustas Rapla märgatavalt enesekindlamalt, mis mõjutas selgelt ka vastaste mängu. Tänu korvi läinud kolmepunktivisetele ja teistele õnnestumistele teenis Raplal veerandajal 31 punkti! Samal ajal vastased viskasid vaid 17 punkti ning veerand lõppes vastaste vähenenud eduga 64:47. Viimasel ja otsustaval veerandil muutus mäng väga pingeliseks, sest mõlemad naiskonnad võitlesid võimalikult hea lõpptulemuse nimel. Viimasel veerandil meil aga kolmanda veerandi suurt skoori korrata ei õnnestunud ning mäng lõppes võõrustajate võiduga 88:62.

Meie resultatiivseimad olid Kaia Milling (13p, 10lp, 9rs), Katarina Tamm (14p, 6lp) ja Kerli Haas (14p).
Karikavõistluste finaalis otsustatakse võitja kahe mängu kokkuvõttes.
Teine finaalmäng toimub 20. detsembril Sadolin Spordihoones. Kohtume saalis kell 18:30!