Reede on mängupäev!

Kui tavaliselt pole koondisete EM-kvalifikatsioonimängude ajal koduliigas mänge peetud, siis sellel korral tehti mõned erandid ja meeskondade nõusolekul mängib AVIS UTILITAS Rapla reedel Rakvere Tarvaga.

Eesti- Läti liiga arvestades on AVIS UTILITAS Rapla meestel pidada veel 4 kohtumist. Pärast neljada ringi mänge mängitakse veel 2 ringi Eesti Meistriliiga arvestuses, et kevadel selgitada välja Eesti meister 2021.

Paf Korvpalli Meistriliiga paremusjärjestus arvestatakse järgmiselt:

1) 4 ringi PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga põhiturniiri mängud
2) 2 ringi PAF Korvpalli Meistriliiga põhiturniiri mängud
3) BC Kalev/Cramo PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga 3. ja 4. ringi mängud arvestatakse PAF KML põhiturniiritabelis topelt.

Kui varasemalt on meeskonnad omavahel kohtunud kolmel korral, siis neist kaks on võitnud Rapla: jaanuaris 65:58 ja oktoobris 89:81. Rakvere teenis võidu novembris peetud mängust 84:76.

Meeskonnad olid nõus koondise turniiri ajal mängima teadmisega, et mõlemast meeskonnast jääb kõrvale üks mängija: Raplast Saimon Sutt (tervislikud põhjused) ja Rakverest Egert Haller (koondislane).

Hooaja parimaks punktitoojaks AVIS UTILITAS Rapla ridades on 2 mänguga kerkinud Brandon Childress, kogudes keskmiselt 24 punkti. 19-mänguga on Roberts Freimanis visanud keskmiselt 14,2 punkti ja hankinud 8,5 lauapalli. Vastatse parimana on Kristaps Gluditis visanud keskmiselt 16,9 punkti.

Kõigil huvilistel on võimalik meeskonnale kaasa elada kodus jälgides mänguülekannet DELFI TV’st. Lisaks saab mängukäigul silma peal hoida ONLINE statistikat jälgides.