11.mail osalesid meie poisid ja tüdrukud Paides toimuvatel Evian Cup ning Kumake Cup turniiridel. Poistel õnnestus päev eriti hästi!

Jürgen Laars: “Laupäeval 11. mail osalesid 2009 ja nooremad poisid Paides ühepäevasel turniiril Kumake Cup. Mõõtu võeti Paide KK 7, Kuremaa SK ja Viljandi SK-ga.
Mängud osutusid edukaks ja koju tuldi turniiri võiduga. Kiitus kõikidele poistele, kes olid väga tublid ja said mängurõõmu tunda iga vastasega. Mängudes oli juba näha palli jagamist, kiireid otsuseid kui ka uusi trikke, nippe, mida trennis viimasel ajal juurde õpitud. Kuid eksisime ja olime lohakad lähivisetega.
Turniiril toimusid lisaks mängudele ka osavusvõistlused nii tiimidele kui ka individuaalsed, kahjuks siin meie kõrgetele kohtadele ei pretendeerinud. Poisid lõpetasid pika päeva Paide uues ujulas, kus lõõgastuti pikast päevast ning veedeti lahedalt kvaliteetaega koos tiimikaaslastega. Tänud lastevanematele kaasaelamise ja transpordi eest! Järgmisena nüüd Nord Cupile! 💪

Kustas Põldoja: “Rapla KK tüdrukute 2008 võistkond osales 11. mail KK7 poolt korraldatud Evian Cupil. 2007 tüdrukutele mõeldud turniiril mängiti kolm mängu, millest võideti kaks ning tulemuseks tubli teine koht. Turniir andis uusi ning vajalikke kogemusi palliplatsil.
Turniiril toimus lisaks võistkondadevaheline ning ka individuaalne osavusvõistlus. Võistkondadevahelisel võistlusel saavutasime II koha. Individuaalsel võistlusel osales 16 tüdrukut ning parima tulemuse ja võidu saavutas seal meie mängija Lisann.”
Tubli Lisann ja tublid tüdrukud👏 

Palju õnne ka meie poolt hakkajatele osalejatele! Suurim kiitus ka treeneritele, kes ei ole saanud juba pikka aega ainsatki turniirivaba nädalavahetust ja on endiselt veel täis elujõudu!