Rapla Korvpallikooli U16 poisid veetsid lõppenud nädalavahetuse Kohila spordihoone vahet sõites, kuna just seal toimus tänavu U16 vanusegrupi poiste ja tüdrukute Final Four turniir.

Poolfinaalis TTÜ Korvpallikooli meeskonnaga kohtunud raplakad pidid seekord tunnistama esimese asetusega TTÜ paremust, kui vastased võitsid poolfinaali 99:63. Meie mängu juhtisid täna Kardo, kes panustas 21 punkti, 9 lauapalli ja 7 korvisööduga, ning Erik, kellelt 15 punkti ja 8 lauapalli. Rapla jaoks tähendas kaotus aga ka veel mitte pingelangust, vaid valmistuma hakkamist pronksikohtumiseks. Päeva teise mänguga sai selgeks, et võitluses pronksmedalile on sel aastal vastaseks Tartu Ülikooli Korvpallikool.

Pühapäeval peetud medalimäng oli täpselt nii pingeline, nagu ühele finaalturniiri kohtumisele kohane. Tasavägine heitlus kulges meeskondade vahel lõpusekunditeni välja, kuid seekord oli juubeldamisrõõm meie – pronksimängus pani Rapla paremuse maksma 78:76! Taas Rapla liidrid platsil Kardo, seekord 29 punkti ja 7 lauapalliga, ja Erik, 23 punkti, 12 lauapalli. Hästi sekkus ka Markus, kes lisas 12 punkti ja võttis 9 lauapalli.

Kogu Rapla korvpallikool on eduka meeskonna üle väga uhke! Õnnitleme ka poolfinaali vastast TTÜ KK-d, kes võitis selleaastase meistritiitli!

Päisefoto: Siim Semiskar

Vaata ka poolfinaalmängu galeriid ning Korvpall24 kokkuvõtet pühapäevasest kohamängust.