Täna kohtusime kolmandas kodumängus Eesti Maaülikooli (EMÜ) naiskonnaga.
Esimene veerandaeg möödus tasavägiselt meie kasuks (15:13). Teisel veerandil tabasime juba paremini ning võitsime selle 26:12. Poolajale saime minna seega 16- punktilises eduseisus. Kolmas veerandaeg oli skooriliselt küll pingelisem (16:11), ent EMÜ meid enam kinni ei suutnud püüda. Neljandale veerandajale saime vastu minna 57:36 eduseisus ning mängu lõpp-tulemuseks vormistasime tabloole 79:46. Lauapallid võitsime EMÜ ees 61:51, resultatiivseid sööte sooritasime 23 vastaste 9 vastu, pallikaotused Raplal 14; vastastel 28, vaheltlõikeid meil 16; vastastel 9. Positiivne on veel see, et kõik mängijad said täna käe nii-öelda valgeks
Efektiivseimateks mängijateks olid Katarina Tamm (13p, 4lp), Karin Lipstuhl (11p, 8lp, 5vl), Brit Aller (11p, 9lp), Erle Jaanus (11p, 6lp) ning Kerli Haas (6p, 10lp).
Selle mängu järel oleme kodusaalis endiselt võitmatud ning oleme neljast toimunud mängust kogunud endale kõik neli võitu????!

Suured tänud lähevad meie toetajatele ja kaasaelajatele, kes on igal mängul meile toeks olnud????!

Järgmise kohtumise peame 18. novembril kell 14:30 Parksepa Keskkoolis, kui vastamise läheme Parksepa SK/Võru naiskonnaga.