Laupäeval, 11. novembril, kohtusime sel hooajal teist korda Tallinna Kalev/TLÜ-ga. Kuu aega tagasi võitsime neid kindlalt 78:56 ja ka sel korral oli suurelt  võõrsil võitmine lähedal, kuid viimasel veerandajal mängisime kogu edu maha ja kaotasime 70:76.

Mängust:

AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Gert Dorbek, Maris Ziedins, Indrek Kajupank, Nolan Cressler ja Sven Kaldre. Esimese veerandaja algus kulges tasavägiselt. Selle teine pool aga hoopis pingelisemalt, sest järjest vilistati meie mängumeeste eksimusi ning vastased said tänu vabavisetele teha 7:0 spurdi. Vahetult enne veerandaja lõppu tabas Nolan Cressleri kolmene ja vahe vähenes kolmele punktile, kuid sellele järgnes Mario Paiste viimase sekundi vise ning veerandaja lõppedes olime taga 13:19.

Teine veerandaeg algas juba paremini – kolm järjestikust tabavat viset ja seis oli viigis (19:19). Sellele järgnes tasavägine mäng, mille käigus Tallinna Kalev/TLÜ-l õnnestus taas vaikselt vahet kasvatada. Minut enne esimese poolaja lõppu oli vahe kaheksa (27:35), kuid Maris Ziedinsil õnnestus veel veerandaja lõpus hüppelt vise tabada ning seis jäi 29:35.

Teisel poolajal tulid väljakule justkui täiesti teised võistkonnad. Meie mängijad said väga kiiresti õige rütmi sisse ning viskasid järjest 19 punkti. Samal ajal Tallinna Kalev/TLÜ viskas kolmanda veerandaja esimesed punktid alles neli minutit enne veerandaja lõppu. Kokku teenisime veerandaja peale meie 32 ning vastased 7 punkti. Veerandaeg lõppes meie 19-punktilise eduseisuga 61:42.

Neljandal veerandajal tulid omakorda justkui täiesti uued võistkonnad väljakule. Nüüd õnnestus Tallinna Kalev/TLÜ-l teha kohe veerandaja alguses 11:0 spurt. Neli minutit enne lõppu olid vastased võidelnud vahe juba põhimõtteliselt viiki ja mäng muutus järjest pingelisemaks. Seejärel pani Tallinna Kalev/TLÜ täiskäigul edasi ja kasvatas vahet oma kasuks. Maris Ziedins ja Gert Dorbek langesid viie veaga välja. Pool minutit enne lõppu olime taga vaid kolme punktiga, kuid vastased teenisid enne mängu lõppu veel kolm punkti vabavisetega ning mäng lõppes Tallinna Kalev/TLÜ võiduga 76:70.

Meie resultatiivseimad olid Nolan Cressler (22p, 9lp, 8rs), Maris Ziedins (16p, 8lp) ja Devonte Upson (9p, 9lp).

Järgmised mängud juba teisipäeval ja kolmapäeval Lätis, kui Balti liigas läheme vastamisi Jurmala ja Betsafe/Liepaja meeskondadega. Teisipäevane mäng Jurmalaga algab kell 19:00 ning kolmapäevane mäng Betsafe/Liepajaga kell 19:30.