Eile, 2. veebruaril, kohtusime Tallinna Õismäe Vene Lütseumis KK Tallinn naiskonnaga. KK Tallinn naiskond saavutas A-alagrupis teise koha ning seetõttu oli oodata tasavägist ning põnevat mängu.

Mängu esimene veerandaeg kulges tasavägiselt- suutsime selle võita vaid 12:10 eduseisul. Teisel veerandil saime veidi paremini minema ning kasvatasime edu poolajaks 31:22-le. Kui võis juba vaikselt arvata, et mängu võit kaldub Rapla naiskonna poole, siis tulid tallinlased meile mitu korda veel lähemale. Kolmas veerand kuulus seega napilt tallinlastele 16:14. See tähendas, et viimasele veerandajale läksime vastu 45:38 eduseisul. Viimasel veerandil tegime mitu rumalat eksimust ning vahe vähenes korraks ka viiele punktile. Ometi oli Rapla naiskond lõpuminutitel kindlam kui vastane ning veerandajalt saadi 15:9 võit. See tõi lõplikuks tulemuseks tabloole 60:47 Rapla poolt vaadatuna.

Mäng oli naiskondlik ning kõik mängijad said ka väljakule. Parimatena toetasid naiskonda aga Kerli Haas (15p), Kaia Milling (12p) ja Katarina Tamm (11p).

Iga mäng on olulise tähtsusega, ent antud võit aitas meid tunduvalt lähemale esikolmiku hulka jõudmisele. Hooaja lõpupoole saavad kolm parimat teise divisjoni naiskonda kätt proovile panna ka I divisjoni naiskondade vastu.

Järgmine mäng toimub juba uuel nädalal, 7. veebruaril, kell 18:30 meie enda kodusaalis, kui vastamisi minnakse alagrupis napilt võidetud Keila naiskonnaga.

Teie kohalolek on meile väga oluline! Tulge ja aidake meil püüda esikolmiku kohta!