Nii, nagu Andres Petjärv ei suutnud seda väga olulist palli päästa, nii ei suudetud ka päeva teiselt vastaselt põnevas punkt-punkti lahingus võitu kätte saada.

Päeva esimene vastane ei andnud meie noormeestele peaaegu üldse sõnaõigust ja kaotasime koleda mängu lätlaste kasuks 84:43. Päeva teine kaotus leedukatele oli aga palju valusam. Viimasel sekundil tehtud valed otsused sundisid meid siiski vaatamata ilusale mängule ja paljude kaasmaalaste ning isegi ühe teise leedu tiimi eriti häälekale toetusele saalist lahkuma 42:43 kaotusseisus. Peseme kaotushigi maha, sööme kõhud täis ja keskendume kolmele veel ees ootavale mängule.

Statistikat ja mänge saate vaadata siit: http://bbbl.info/league/u15/schedule/

Soovime edu homseks kõikidele võistlevatele Rapla Korvpallikooli võistkondadele!

Meie BBBLi etapil U16 vanusegrupis võistlevad poisid said täna kirja veel kaks rasket kaotust lätlaste vastu. Mõlemate mängude lõpp oli taas punkt-punktis, hoides pealtvaatajate ja noormeeste närvid viimase sekundini pingul. Esimene mäng lõppes vastase kasuks 46:45 ja teine 53:51. Poistel on kindlasti ilma mitme olulise tiimikaaslaseta etapil raske, kuid kindlasti mitte võimatu. Väga tublit mängu näitavad stabiilselt Markus Ladoga, Erik Pärnapuu ning Rando Kristal. Ka Andres Petjärve 14 lauapalli tänases esimeses mängus on kindlasti tubli saavutus.Homme kell 9:00 mängitakse BC Tartuga ja seejärel asutakse koduteele

Kolmanda päeva hommikul olid tartlased meist selgelt teravamad ja sellelt etapilt Raplamaa võistkond võite kaasa ei too, kuid vaieldamatult on meil selle liiga ilusaimad vormid.