Eile, 29. novembril võõrustasime koduses Sadolin Spordihoones karikavõistluste teises poolfinaali kohtumises G4S Noorteliiga naiskonda. Esimesest poolfinaalis oli kaasa võetus kahepunktiline võit, seega võit või kuni ühepunktiline kaotus oleks tähendanud karikavõistluste finaali pääsemist.

Mäng algas taas kolmepunktivisete sooritamisega, sest teatavasti näevad sel hooajal reeglid ette, et madalamas divisjonis osalev naiskond saab visata enne mängu algust 3×4 kolmepunktiviset. Rapla naised Kaia, Kadri ning Katarina tabasid 12st viskest 8 ning seega alustas Rapla mängu 24:0 eduseisus.

Seejärel algas esimene veerand, mis kulges üpriski tasavägiselt ent siiski lõppes G4S naiskonna 19:17 paremusega. Teisel veerandil andsime G4S tüdrukutele veidi rohkem vabadust ning nad võitsid selle 23:15. Poolajale saime minna seega 56:42 eduseisus. Teine poolaeg algas üpriski rohkete eksimuste ning mitte resultatiivsete visetega mõlema naiskonna poolt. Kolmanda veerandi võitis taaskord G4S 10:7. Viimasel veerandil läks aga jällegi mänguks. G4S tabas 17 punkti ning Rapla 9, ent ometi tabati neist 7 punkti just mängu otsustavatel hetkedel ning suure võitluse ja üksteise usaldamise tulemusena võitsime just meie teise karikapoolfinaali kohtumise 72:69 seisuga, mis tagas pääsu Eesti Karikavõistluste finaali!

Sarnaselt poolfinaalidele, otsustatakse karikavõistluste võitja kahe mängu kokkuvõttes, mis tähendab ühe mängu toimumist koduväljakul ning teist võõrsil. Info karikakohtumise finaalide kohta on peagi tulekul.

Teises poolfinaalis kohtuvad sarnaselt meie poolfinaalile teises divisjonis osalev OSK naiskond ning Eesti-Läti Ühisliigas ja esimeses divisjonis osalev Tallinna Ülikooli võistkond. Esimese kohtumise võitis 6 punktiga OSK, ent finaalikoht selgitatakse 5. detsembril.

Oleme kogu naiskonnaga tänulikud kõigile toetajatele ning kaasaelajatele, kelle abiga oleme siiani võitnud 5/5 alagrupi mängu ning 2/2 karikavõistluste kohtumist!