Eile, 11. märtsil, peeti Sadolin Spordihoones Olybet NKML II divisjoni veerandfinaal Payless Rapla ning Narva PSK naiskondade vahel. Veerandfinaalis otsustati poolfinaali pääseja ühe mängu alusel.

Varasemalt polnud Rapla naised sel hooajal Narva naiskonna vastu mänginud. Ometi oli tegu teise vahegrupi vaieldamatu liidri ning võitjaga. See tähendas, et Rapla naised olid valmis tasavägiseks ning pingeliseks mänguks.

Mängu algus oli tasavägine. Oli tunda, et poolfinalisti esimeste minutitega ei otsustata ning et mängu võiduks tuleb kõigil mängijatel anda endast parim. Nii siis kaotas Rapla naiskond esimese veerandi kõige napimalt (15:17).  Ka teine veerand kulgen punkt-punktis mängides ning ka sellel veerandil pidi Rapla naiskond tunnistama Narva PSK ühekorvilist paremust (17:19). Poolajale läks Rapla naiskond seega 4- punktilises kaotusseisus (32:36), ent keegi ei olnud löönud käega ning tõeline võitlus oli alles ees. Poolajalt naastes oli Rapla naiskond mänguks paremini valmis ning erinevalt esimese poolaja rohketele pallikaotustele leidis kodunaiskond lihtsaid ning loogilisi lahendusi just korvi all mängides. Selline rünnaku intensiivsus tõi Raplale kolmandalt veerandajalt kaasa 20:7 võidu. Samuti ei olnud ka Narva naised allaandnud. Ka nemad tulid ebaõnnestunud kolmandalt veerandajalt veel tagasi mängu. Neljandal veerandil vähenes vahe mitmel korral 2-punktini ent Rapla suutis kuidagi alati vastata ning vastastele liidripositsiooni ei antud. See tõi mängu lõplikuks tulemuseks tasavägise 67:64 võidu Payless Rapla korvpallinaiskonnale.

Naiskonna resultatiivsemad olid Kaia Milling (19p), Kerli Haas (14p) ning Karin Lipstuhl (10p). Eriti meeldejäävalt paistis viimasel veerandil silma aga Kaari Kamp, kes lisas naiskonna kontosse 7p ja seda just mängu kõige otsustavamatel minutitel!

See omakorda tähendab, et Rapla naiskond mängis end poolfinaali, kus kahe mängu kokkuvõttes otsustatakse final-fouri asetused. Ehk et poolfinaalide võitjad suunduvad final-fouri esimese ja teise koha mängule ning kaotajad selgitavad pronksmedali omaniku. Final- four toimub 30. märtsil Jüri Spordihoones.

Ent enne final-fouri on naiskonnal vaja mängida poolfinaal KK Tallinn naiskonnaga. Teatavasti suutsime nimetatud vastaseid ühel korral võita ning teisel korral pidime Alu Spordihoones tunnistama just nende paremust. See aga tähendab, et meie suurepäraste fännide toetus ja kohalolek on järgmisel kahel mängul eriti oluline! Ometi ei kahtle naiskond oma fännides ning teame, et koos oleme tugevamad ning vastastele midagi kerget meie mängudest ei tule!

Esimene poolfinaali kohtumine toimub Sadolin Spordihoones ning teine mäng Tallinna Vene Lütseumis. Vajadusel peetakse ka kolmas mäng, sest võitjaks saab see naiskond, kes on vastasest parem kahel korral.  Mängude ajakava on täpsustamisel.