Eile, 11. märtsil pidas AVIS UTILITAS Rapla oma ühe kodumängudest traditsiooniliselt Haapsalus. Võib öelda, et traditsiooniks hakkab kujunema ka Wiedemanni Spordihoones toimuvate kodumängude tulemus – kui eelmisel hooajal võitsime seal Valgat, siis eile õnnestus meil võita TTÜ-d. Kuigi mäng algas väga tasavägiselt, siis lõpuks teenisime kindla võidu 92:76.

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Gert Dorbek, Indrek Kajupank, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Mängu esimesed kolm minutit mängisid meeskonnad võrdset mängu, kuid siis tabasid TTÜ-l järjest kahene ja kaks kolmest ning nad läksid juhtima 17:10. Kuigi vahe ei olnud suur, siis muutus olukord Rapla jaoks märgatavamalt pingelisemaks. Mõnda aega püsiski vahe 7 punkti ümber, aga siis õnnestus Raplal siiski hakata seda vähendama ning veerandi lõpus läksime tänu Cressleri ja Dorbeku tabavatele visetele mängu 1 punktiga juhtima 29:28.

Teise veerandi esimene pool jätkus tasavägise mänguga. Õnneks neli minutit enne esimese poolaja lõppu sai Rapla lõpuks hoo sisse ning tegi 10:0 spurdi, mis suurendas eduseisu 5 punkti pealt 15 peale 54:39. Vastased tabasid veel ühe vabaviske, aga see nende olukorda märgatavalt ei parandanud, sest Rapla oli teise veerandi võitnud 25:12 ning läks vaheajale 14-punktise eduseisuga 54:40.

Kolmanda veerandi algul käisid vastased kordamööda vabaviskejoonel ning viskasid nende vahele veel ühe kolmese, mis kokku vähendas meie edu 8 punktile 59:51. Üha kindlamat mängu näidanud Raplal õnnestus küllaltki kiiresti vahe taas peaaegu kahekordistada ning kuigi kolmanda veerandi võitsime vaid 1 punktiga 19:18, siis olime mängu juhtimas 15 punktiga 73:58.
Viimasel veerandil oli võitja juba küllaltki kindel, aga pingutada tuli lõpuni. Neljanda veerandi keskel olime juhtimas juba 20 punktiga ning kaks minutit enne lõppu 22 punktiga 90:68. Vastaste välismängijad tabasid veel kaks kolmest, Sven Kaldre kaks vabaviset ja vastased ühe kahese ning väga tasavägiselt alanud mäng lõppes Rapla kindla võiduga 92:76.

Eriti hästi tulid Rapla meestel sel korral välja vabavisked, mis 100% kõik korvirõnga läbisid! Resultatiivseimad olid aga Nolan Cressler (23p), Gert Dorbek (16p), Indrek Kajupank (14p), Sven Kaldre (10p) ja Domagoj Bubalo (9p, 8lp).

Järgmine mäng 17. märtsil, kui võõrsil läheme taas vastamisi Tartu Ülikooliga. Näeme saalis!