Möödunud laupäev oli Rapla Korvpallikooli jaoks väga sündmusterohke. Lisaks U16 etapile ning esindusmeeskonna võidumängule, veetsid meie noored poisid ja tüdrukud selle mõnusa suvise päeva Paides, kus toimus poistele Kumake Cup ning tüdrukutele Evian Cup.
Poiste juhendaja Jürgen: “Laupäeval toimus enne suvepausi Paides Kumake Cup, millest võtsid osa ka meie 2009 poisid.
Päev oli pikk ja väsitav, kuid pidasime rõõmsalt vastu.
Madistada tuli Rakvere, Paide ja Viljandi poistega. Kokku toimus 4 mängu, millest suudeti võita 2 ning tulemuseks igati tubli 3. koht. Meie poisid suutsid ära võita lisaks ka võistkondliku osavusvõistluse.
Kiitus tublidele osalejatele, nüüd on aeg auhinnaks saadud ristsõnu lahendama minna.
Tänud taas muidugi vingetele lastevanematele, kes olid abiks!”

Tüdrukute treener Kaia: “Paide Evian Cup oli suurepärane võimalus lõpetada hooaeg kasuliku ja toreda võistlusega.
Rapla tiim koosnes umbes 1/3 osas meie U11 (2007s) tüdrukutest ja 2/3 osas 2008 ja noorematest. Tegemist oli huvitava seltskonnaga kahest erinevast trennigrupist, kus enne mängude algust tuli teha omavahel ka nimede tutvustus.
Kokku võistles 14 tüdrukut, kellest kõik said turniiri kokkuvõtteks võrdse võimaluse platsil käia.
Mängude saldo jäi meie jaoks 2:2, mis ometigi ei olnud kõige olulisem, vaid tähtsam oli pakkuda kõigile neile mängukogemust.
Väga tublid olid meie tüdrukud tiimide osavusvõistlusel ja kokkuvõtteks oldi kõige nobedamad. Ka individuaalsel osavusrajal oli põneva heitluse järel kõige kiirem meie Mia Liis!
Suur aitäh korraldajatele ning lapsevanematele, kes olid abiks!
Võistkonna koosseisus mängisid Agnes, Sille, Brit Marii, Eliis, Mia Liis, Lisann, Kärt, Egne, Veronika, Loviise, Jette Loviise, Kristella, Elis ja Merilin”

Pildid:Maarika Nurmsoo ja Paide Korvpalliklubi Seitse Facebook. Vaata kogu galeriid siit.