Poolfinaalid algasid küllaltki tasavägiselt, siiski läks 1:0 seeriat juhtima Pärnu. LAUPÄEVAL MÄNGIME RAPLAS!

Paf Korvpalli Meistriliiga PLAY-OFFide poolfinaali avakohtumine on peetud! 69:76 läheb poolfinaalseeriat juhtima Pärnu Sadam, aga eilse mängu põhjal võib edaspidi oodata põnevaid lahinguid. Järgmine mäng peetakse juba homme, 1. mail Raplas!

Esimene poolfinaali mäng oli mõlema meekonna jaoks teineteist kompav. Enne eilset oli Rapla ja Pärnu viimane omavaheline kohtumine peetud 16. märtsil. Kui esimese veerandaja keskpaigaks olid meeskonnad punkte kogunud samas rütmis, siis veerandaja lõpuks mängisid pärnakad sisse eduseisu 17:11. Teine veerand kulges aga vastupidiselt ning Rapla vähendas punktivahet jõudsalt. Veel enam, poolajale mindi eduseisus 30:27.
Kolmanda veerandi võitsid taas Pärnu Sadama mehed, nii vahetus ka eduseis. Viimase veerandi eel oli aga kõik lahtine, sest kümnele minutile mindi vastu seisul 49:52. Veel neljanda veerandaja keskpaigas ei olnud kummagi meeskonna eduseis kindel. Viis minutit enne lõppu juhtis Rapla 65:61. Siis tabas aga pärnakate tagamees Robert Valge kaks valusat kolmepunkti viset ja seis läks veelgi pinevamaks, 65:67. Mängu olukorrast ei visatud enam 2 minuti jooksul ühtegi korvi. Et aega tablool oma kasuks säästa mängis Rapla taktikaliselt vigade ja vabavisete peale, Pärnu mehed sunniti vabavisetele. Kümnest määratud viskest realiseerisid nad lausa 9. Seega oli lõpuminutitel Rapla jaoks punktivahe vähendamine üsna keeruline ning tänu tabatud vabavisetele kasvatasid Pärnu Sadama mehed oma võiduskoori seitsmele punktile.

Roberts Freimanis tõi Rapla kasuks 18 punkti ja hankis 9 lauapalli. Saimon Sutt järgnes 14 punkti ja 3 lauapalliga ning Brandon Childress kogus 13 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisöötu.
Edon Maxhuni viskas Pärnu parimana 21 punkti ja andis 5 korvisöötu.