Teises poolfinaalis võtsid 7-punktilise võidu taaskord pärnakad. SEERIA JÄTKUB 4.MAI

Esimesel maikuu päeval Raplas peetud Paf KML II poolfinaalmäng ei toonud seeria võitude saldosse viiki, vaid Pärnu Sadam astus sammu lähemale finaali kohale. Sarnaselt esimese kohtumisega lõppes ka Sadolin Spordihoones peetud mäng 7-punktilise Pärnu eduga 72:79 (18:18, 17:21, 14:19, 23:21).

Rapla mehed alustasid väga enesekindlalt, tabades hästi ja nurjates Pärnu Sadama rünnakud. 9:0 alguse järel korrigeerisid külalised edukalt mänguplaani ning veerandaja lõpuks särasid tablool ikkagi viiginumbrid 18:18. Teisel veerandil häiris Pärnu tugev kaitsemäng Rapla meeste tegevust nii, et ootamatud pallikaotused tekitasid meeskonnas ärevust ning rünnakud ei toiminud enam nii efektiivselt kui esimesel veerandil. Pärnu läks poolajale 4-punktilises edusesisus 35:39. Kolmas veerandaeg jätkus Pärnu initsiatiivil ja viimase neljandiku eel oli seis 49:58. Kui vahepeal juhtisid külalised lausa 15-punktiga, siis viimasel kahel minutil Tom Kaldre poolt tabatud kolm kolmepunkti viset vähendasid vahe viiele. Pärnakad kontrollisid aga olukorda ja jällegi vormistasid nad 7-punktise võidu.

Brandon Childress oli Rapla resultatiivseim 24 punkti, 6 lauapalli ja 3 korvisööduga. Roberts Freimanis järgnes 15 punkti ja 8 lauapalliga ning Tom Kaldre tõi samuti 15 punkti ja andis 4 korvisöötu.
Robert Valge ja Edon Maxhuni viskasid Pärnu parimatena 16 punkti, Linards Jaunzems lisas 15 punkti.