Rapla/Kohila U14 võistkond osales treener Jüri juhendamisel 23. – 25.augustil turniiril Lätis, Talsi linnas ja poisid naasesid sealt ilusa II kohaga. 👊🏻🥈

Jüri Pritšin: “Esimesel päeval alistasime Leedust tulnud Prienai Talsi 2007 poiste võistkonna. Teisel päeval olid juba vähe tõsisemad etteasted, kus kõigepealt kohtuti Ventspilsiga. Mängu esimese poolaja kaotasime 1 punktiga, kuid mängu teises pooles õnnestus poistel mäng korralikult käima saada ja lõpuks nopiti seatki kindel võit.
Päeva teises mängus kohtuti Roja (Läti) võistkonnaga. Kolm esimest veerandaega midagi head ei ennustanud ja kaotusseis oli vahepeal 13-punktiline… Viimasel veerandajal õnnestus aga seis tänu marulisele kaitsetööle võrdsustada. Mängu lõpp kujunes loteriiks, millest võitjatena väljusid kahepunkilises eduseisus eestlased!
Turniiri viimasel päeval kohtusime võõrustajatest Talsiga. Mängu algus oli korralik, kuid 2. veerandaja lõpp ja tegelikult sealt edasi kogu ülejäänud mäng ebaõnnestus veidi ja sel korral tuli meil vastu võtta kindel kaotus.”

Võistkonnas mängisid: Paul-Eerik, Kennet, Aleks, Janre, Marten, Carl-Joonas, Kristo, Andrus, Henri ja Joonas. Meeskonna parimaks tunnistati turniiril Paul-Eerik Pihlakas!🏆 Treener lisab siiski, et ka kõik ülejäänud poisid olid tublid ja mängisid vastavalt oma võimetele.

Edasi jätkuvad poistel juba taas igapäevased treeningud Kohilas ja Raplas ning hakatakse end ette valmistama uueks hooajaks!