U14 Rapla/Kohila võistkond kohtus pühapäeval, 20.oktoobril koduväljakul tugeva TalTech BS/Rae SK võistkonnaga.

Meeskonna treener Jüri Pritšin kirjutab: “Täismaja publiku ees toimunud mängu algus kodumeeskonnale head ei ennustanud, vastane oli igas elemendis veidi parem, hästi tabati ja olid väga agressiivsed. Poolaeg vastastele 41 : 28.

Teisel poolajal suutsime olla ka ise agressiivsed ja ajada mängu kiiremaks, mis meile sobib. Lõpuks hakkasime ka viskeid tabama ja lõpp kuulus raplakatele 63:60. Kuigi tehnilist praaki kogunes palju, olid poisid tublid ja võitlesid lõpuni! Töövõit!”

Palju õnne poistele ka siitpoolt – väga tubli töö!

Järgmised võistlused Rapla/Kohila jaoks ootavad juba eeloleval nädalavahetusel, mil Valmieras toimub U14 BBBL esimene etapp.