Rapla Korvpallikool võõrustas möödunud nädalavahetusel pisemaid kossukaid kodusel mikroliiga etapil

Mikroliigas osalevad meie koolist sel hooajal kaks võistkonda: Rapla KK I, kuhu kuuluvad meie 2009 sünniaastaga poisid ja Rapla KK II, mis koosneb aasta noorematest.
Vanemate poiste treener Jürgen Laars:
“Üle pika aja jõudis järg taas mikroliigale. 3. etapp toimus seekord meie enda Korvpallikoolis. Koduseinte toel õnnestus Rapla KK I-el kahest mängust võtta 1 võit ja korra leppida kaotusega.
Päeva esimeses mängus läksime kokku Tiit Soku KK/SK Nord 1-ga. Mäng oli pingeline, kuid lõpus oli vastane kindlam ja vastu tuli võtta kaotus. Päeva viimases mängus mindi kokku vana tuttava Paide KK 7-ga. Poistele oli teine mäng kergem ja väljakul tunti ennast palju kindlamini. Emotsioonirohkest mängust napsasimegi võidu”
Rapla KK II võistkonnal õnnestus koduetapilt samuti kaasa võtta üks võit ja üks kaotus,
kui mängiti T.Soku KK/SK Nord I ja II võistkonnaga.

Rapla KK II treener Kustas Põldoja:
“Saime kaks head mängu, millest esimeses saime tunda ka võidurõõmu. Hea oli näha, et juba suudeti väljakul kasutada uusi asju, mida oleme treeningutel harjutanud. Teises kohtumises olid vastased selgelt jõulisemad ja teine pool ja mäng kuulusid juba selgelt vastasvõistkonnale.
Võistkonnas mängisid Deron, Hugo A., Hugo R, Joonas, Kristofer, Stenver, Tom, Tomi, Ari ja Kaspar. Vigastusele vaatamata oli võistkonnale kaasa elamas ka Markus????
Esimese võistluskogemuse korvpalliväljakul sai ka 2011 sünniaastaga Hugo, kes treeningutel tublisti vaeva näeb ja sai võimaluse aasta vanemate poiste võistkonnas juba kaks aastat vanemate poiste vastu mängida ????
Täname väga Rasmust ja U16 poisse Marcust ning Märtenit, kes meie treenerid väljakukohtunikena hädast välja aitasid!