Naljauudistega on ühel pool – Rapla korvpallimeeskond on tõepoolest enne Eesti meistrivõistluste finaalturniire olulist muudatust tegemas. Kuni hooaja lõpuni liitub meeskonnaga tituleeritud Leedu korvpallitreener Audrius Prakuraitis, kes võtab peatreener Toomas Annuki kõrval sisse abitreeneri koha.

Rapla Korvpalliklubi juhi Jaak Karbi sõnul on uut lisandust kaua oodatud. „Tegelikult oli meil Tomi peatreeneriks saamisest peale ikkagi kindel plaan talle välismaalt kogenud abiväge leida. Seetõttu oleme väga õnnelikud, et oleme saanud Audrius Prakuraitisega lõpuks käed lüüa ning ta meeskonna juurde tuua. Prakuraitis on selgelt väga suurte kogemustega treener, samuti meie peatreeneri hea ammune tuttav. Oleme lootusrikkad, et tema meeskonda sulandumine läheb selle võrra veelgi kiiremini ning temast on meile hooaja viimases faasis palju abi,“ sõnas Karp.

Panevezyse korvpallist treenerina välja kasvanud Prakuraitis on lisaks Leedule pea- ja abitreeneri ametit pidanud ka Rumeenias, Poolas, Ukrainas, Kosovos kui Bahreinis, olles nii mõneski noppinud ka olulisi tiitleid. Kogenud treeneri jaoks on tänavune hooaeg esimene kord Eesti korvpalli panustada.

Audrius Prakuraitis on Eestisse saabumas juba täna ning liitub meeskonna treeningutega kohe. Päris kindlasti saab teda treeneripingil kohata juba Avis Utilitas Rapla järgmisel mängul, milleks on 10. aprillil kell 19.00 Sadolini Spordihoones peetav Eesti meistrivõistluste esimene veerandfinaal, vastaseks Pärnu Sadam.