Möödunud nädalavahetusel toimunud miniklassi Eesti Meistrivõistluste finaalturniiril võitles pealinna klubide kõrval parima koha eest ka meie Rapla Korvpallikooli tüdrukute võistkond ja selle üle tuleb kindlasti uhkust tunda!

Treener Kaia Milling:”Kuigi Rapla KK esimest noorte medalikomplekti koju ei õnnestunud tuua, siis U12 tüdrukud tegid sel aastal tubli EMV hooaja, millele lisas kindlasti vürtsi meie jõudmine finaalturniirile! Tüdrukute treening – ja võistlustahe on olnud hooaja jooksul kiiduväärt ning igal etapil oli alati kohal 13-15 mängijat.

Kuna põhiturniir lõpetati kolmandal positsioonil ning lõpuks hõbedased medalid kaela saanud Tallinna Kalevi tüdrukuid olid mõlemas omavahelises põnevusmängus põhihooajal alistatud, siis Rakverre sõites mõlgutati ikka medalimõtteid. Kahjuks aga oma parimat seekord välja ei suudetud mängida ning poolfinaalis ja pronksimängus tuli vastavalt Audentese SK ja T.Soku KK/ SK Nord paremust tunnistada. Küll aga on oluline, et kõik 15 tüdrukut said võimaluse osaleda ja kogemusi hankida finaalturniiril ning veedeti ühiselt mõnus nädalalõpp!”

Vaata Siim Semiskari tehtud fotosid SIIT!