Sportland 3×3 korvpallisarja finaaletapil olid loomulikult esindatud ka Rapla koolide võistkonnad, meie õpilased ning treenerid.
Parima tulemuse ja suurima üllatuse eest hoolitsesid Rapla Vesiroosi Kooli 4.-5.klassi tüdrukud (Emma-Mia, Mia Liis, Sille, Brit Marii), kes saavutasid tubli II koha. Samas vanusegrupis võtsid III koha Rapla Kesklinna Kooli I võistkonna piigad (Keit Liis, Lisandra, Lorelii, Bia). Kiiduväärt esituse tegid selles vanuses ka veerandfinaalis hilisemale turniiri võitjale alla jäänud Rapla Kesklinna Kooli II võistkonna tüdrukud (Liseth, Emily, Agnes, Kärt). Kahjuks jäi väga napilt poolfinaali võidust ja vähemalt hõbemedalitest puudu Rapla Kesklinna Kooli 6.-7.klassi tüdrukutel (Berit, Ketlin, Angela, Majandra Liis). Pronksimängus tuli aga vastase paremust kindlalt tunnistada. Samas vanuses võitlesid visalt ka Vesiroosi Kooli piigad (Emma Lisette, Leandra, Henriethe).
Muidugi olid esindatud ka meie noormehed. Kahjuks kaotasid Vesiroosi Kooli 6.-7.klassi poisid vigastusega ühe mängija ja takerdusid napilt veerandfinaalis. Võistkonnas mängisid Hendrik, Rico Robin, Aleks ja Rasmus. Samas vanuses olid esindatud ka Kesklinna Kooli poisid (Karmo, Rasmus, Andre-Asker, Mairo), kuid teekond lõppes alagrupis.
Tublisid esitusi tegid ka Vesiroosi Kooli 4.-5.klassi poisid (Günther Erik, Otto Hans, Joonas, Gregor), kes jäid hilisemale finalistile Rakverele alla 1/8 finaalis.
Võistkondade esindajateks meie õpetajatest treenerid Tiiu ja Viljo💪🏻💪🏻
Oli pikk-pikk võistluspäev, kuid kindlasti said kõik poisid ja tüdrukud väärt mängukogemust!