Ka Rapla poisid näitasid Tallinnas Nord Cupil väga tublisid tulemusi!
Rapla Korvpallikoolist osalesid poisid kolmes vanuses: U18, U13 ning U10.
Laseme treeneritel rääkida!
Jürgen Laars: “U10 poisid osalesid Nord Cupil, kus 12 võistkonna seas saadi tubli ja võitluslik 6. koht.
Alagrupis kohtuti Klaipedos KM-ga Leedust. Mäng kaotati kindlalt ja vastane osutus lõpuks ka turniiri võitjaks. Alagrupi teine ja viimane mäng oli soomlaste HNMKY Pakila Blackiga. See võideti viimase sekundi viskega ja see tagas koha veerandfinaalis. Vastaseks sats jällegi Soomest tulnud KlaNMKY. Kahjuks, terve mäng juhtides, lasime lõpus vastastel järgi tulla ja kaotasime napilt 4 punktiga. Mängima tuli hakata kohtadele 5-8. Esimesena tuli kokku minna vana tuttava Saku KK-ga. Mäng kujunes edukaks ning viimasel päeval hakati maid jagama 5. koha peale Olimpiga Venemaalt. Raskes ja agresiivses mängus tuli tunnistada vastaste paremust.
Poisid said tugevad ja õpetlikud mängud, mis hea kaasa võtta suvepuhkusele. Tänud lastevanematele transpordi ja kaasaelamise eest!”

Jüri Pritšin: “Raplamaa U13 poisid lõpetasid oma hooaja Nord Cup turniiriga Tallinnas.
Alagrupi turniiril saavutati täiseduga I koht. Poolfinaalis mindi kokku Olimp võistkonnaga Venemaalt, kus harvanähtavalt tagasihoidliku visketabavuse saatel tuli vastu võtta napp kaotus tulemusega 38 : 42. Pronksi mängus alistati Sankt-Peterburi Centralnaja SK tulemusega 47 : 42 ja saavutati igati tubli III koht!
Tuleb märkida, et pea pooltel mängijatel tuli turniiride ja U14 veerandfinaalidega kokku mängida 7 päeva jooksul 12 mängu!
Võistkond mängis koosseisus: Rico-Robin, Kristo, Aleks, Paul-Eerik, Andre-Asker, Marten, Günther Erik, Carl-Joonas, Henri, Andrus, Janre, Oliver.
Juunis väike puhkus ja siis hakkame valmistuma Hispaania turniiriks, mis toimub 25.06. – 02.07. LLoret De Mar linnas!

Allar-Raul Antson: “U18 poistele sai Tallinn Nord Cup 2019 turniirilt III koht.
Kaotati ainult turniiri võitjale, mil otsustavaks mänguks alagrupi II koha saamiseks võideti tasavägises mängus T. Soku KK/SK Nord, kes alistati 9-punktilisest kaotusseisust. Sarnaselt lasime III koha heitluses tugevast eduseisust järgi tulla soomlaste LoKoKo’l, kes lõpus küll alistati kasutades nende enda taktikat nende vastu. Kiidan mängijaid südika ja väärika Rapla KK esindamise eest, medal on auga välja teenitud, mil iga mängija on seda väärt.”

Palju õnne ka kõigile hästi esinenud poistele – oleme teie üle uhked!

Vaata Nord Cupi pilte turniiri kodulehelt!