Finaalturniiri uks jäi Rapla Korvpallikooli U14 poistele sel hooajal veel suletuks.

Poolfinaalide esimeses kohtumises T.Soku KK/SK Nord 1 kodusaalis võitu kätte saada ei õnnestunud ja tuli leppida lõppseisuga 59:82. Peatreener aga kommenteeris, et kui kõikide võistkonnaliikmete isu seeriast edasi pääseda teiseks kohtumiseks veel kasvab, usub ta kindlalt, et kodusaalist on võimalik ka võit võtta.

Ülipõnevas, enamus ajast punkt-punktis kulgenud, kodumängus see ka õnnestus!
Mõlemad võistkonnad olid siis Sadolin Spordihoones toimuvast finaalturniirist vaid ühe võidu kaugusel ja kolmas kohtumine tõotas tulla iseäranis tuline – kindlasti ei soovinud kumbki seda kohta käest anda!

Kolmandas kohtumises tuli otsustavaks mänguks taas Tallinnasse sõita. Esimene poolaeg pigem domineerinud raplakad ei suutnud poolajalt tulles enam nii enesekindlat ja head mängupilti hoida ning viimasel veerandil domineeris oma kodusaalimängus juba vastane T.Soku KK/SK Nord 1 ja lõppseis tablool näitas nende kasuks 64:52
Eesti Meistrivõistlused on selleks hooajaks kõikidel Rapla Korvpallikooli noortetiimidel läbi. Oli edukas hooaeg, mille üle võime kõik uhked olla!
Aitäh noored, tublid treenerid, kõik lastevanemad, abilised ning fännid!

Vaata ka U14 poiste esimese ja kolmanda kohtumise galeriisid Facebookis!