Rapla KK võistkond osales sel nädalavahetusel Vinnis Spring Cupil. Jürgen Laarsi juhendamisel mängiti kokku viis mängu, kus saldoks jäi 2 võitu ja kolm kaotust ning tulemuseks ilus ümmargune 10 koht.

Treener Laars:”Esimesel päeval mindi kokku Venemaa satside Saint-Petersburg Centralnaja II ja Saint-Petersburg Admiralteiskayaga. Centralnajalt tuli põnevas ning pingelises mängus vastu võtta valus 3 punktiline kaotus. Õhtul Admiralteiskayaga mängides tuli kindlalt vastase paremust tunnistada.

Teine päev oli vähe rõõmsam ja nopiti võidud KK Tallinna ja Saku KK vastu. 

Turniiri viimasel päeval kohtuti Lätist tulnud Jurmalaga. Kahjuks me ei suutnud mängu algul saadud edu hoida ja pidime järjekordselt ägeda pingelise lõpuga mängus tunnistama 5-punktilist kaotus. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Joonas.

Tänu suurepärasele võimalusele kasutada ujulat nii palju kui isu on, võeti vabast ajast maksimum ujudes ja vaat et ei tahetudki basseinist ära tulla. 😀
Tänud Rakverele põneva ja hästi korraldatud turniiri eest! Muidugi tänud ka vanematele, kes aitasid poisse sõidutada, leidsid aega ja tulid meile kaasa elama. Oleme taas kogemuste võrra rikkamad.”

Vaata Facebookist veel fotosid!