Eile, 30. jaanuaril, läksime Audentese Spordikeskuses, teist korda vastamisi Audentese SK naiskonnaga. Oodata oli tasavägist ja võitluslikku mängu, sest tegu on noorte võistkonnaga, kes on täis tahtmist, kel on jaksu joosta ning oskust viskeid tabada.

Just seda Audentese noored tegidki. Nad tabasid palju raskeid viskeid ning esimesel veerandil pidime vastu võtma 15:17 kaotuse. Ka teine veerand ei läinud sugugi Rapla naiskonna meeltmööda ning olime endiselt tagaajaja rollis, kui poolajale läksime 6- punktilises kaotusseisus (31:37). Teisel poolajal olime endiselt kaotusseisus, ent võitsime kolmanda veerandaja 17:12, mis tähendas, et viimasele veerandile läksime vastu 1- punktilises kaotusseisus (48:49). Otsustaval neljandal veerandil aga püsisime noortel tublisti kannul ning tabasime ka paar olulist kolmepunkti viset, mis meid peaaegu esmakordselt mängu jooksul ka juhtima viisid. Viimase veerandi võit kuuluski just Payless Rapla naiskonnale (15:9) ning see tähendas omakorda 63:58 võitu!

Antud mäng näitas tublisti ka Payless Rapla naiskonna sisu, kes kordagi tagaajajarollis alla ei andnud! Naiskonda toetasid parimatena Karin Lipstuhl (19p), Kerli Haas (16p) ning Kaia Milling (11p).

Uus mäng juba sel reedel, 2. veebruaril, kell 18:00, Tallinna Õismäe Vene Lütseumis, kui sel hooajal minnakse esmakordselt vastamisi A-alagrupis teise koha saavutanud KK Tallinn naiskonnaga.

Täname kõiki toetajaid, kes meile maruliselt kaasa elasid ning loodame Teid ka uutel mängudel kohata!