Rapla Korvpallikooli U11 poisid sõitsid laupäeva hommikul Keila Tervisekeskusesse, kus toimus Väikeste Klubide Karikavõistluste A-finaal. 8 võistkonda asusid selgitama enda seast hooaja osavaimat. Meie poisse juhendas nende peatreener Allar-Raul Antson: “VKK turniiriga saab väga rahule jääda. Poisid said läbi hooaja võistlusmänge, mis neid järgmiseks hooajaks U12 võistlusklassiks ettevalmistab. Finaalturniir Keilas pakkus kolm võrdset mängu, mil mõnusat pinget ja korvpallimängu elevust said poisid tunda terve päeva vältel. Seega kolmest mängust kaks võitu andis tugeva 6. koha. Poisid väärivad tunnustust ja kiitust.”

Rapla parimaks mängijaks valiti Otto Hans Mölder.

Pühapäeva varahommikul startis treener Allar aga juba vanemate poistega Jõhvi, kus peeti U14 vanusegrupi II divisjoni EMV järjekordsed kaks mängu. Mõlemad sealsed vastased võideti väga ülekaalukalt. Peatreener peab oluliseks märkida, et mänguaega ja seega võimalust võistkonna tulemusse panustada ning koos võidurõõmu nautida, said kõik mängijad ja see on üks väga oluline asi.

Täname Rapla Korvpallikooli poolt lapsevanemaid, kes taas aitasid võistkondade transportimise nii lihtsalt lahendada ja elasid lisaks saalis poistele tublilt kaasa.