Raplamaa U13 poiste võistkond osales nädalavahetusel Riias tugeval EYBL Challenge turniiril, kus kokku oli omavahel jõudu katsumas 9 meeskonda. Võistkonnad olid jagatud 3 alagruppi. Alagrupi turniiril kohtuti esmalt BC Panevezise võistkonnaga Leedust, kellele jäädi alla tulemusega 40 : 68. Mängu oli tegelikult küll, mõõnaperiood mängu keskel sai aga saatuslikuks. Teine mäng Moskva CSKA-ga oli tasavägise algusega, kus esimene veerandaeg kaotati 1 punktiga, järgmisel veerandajal eriti punkte ei saadud ja see kaotati 20 punktiga. Ülejäänud mäng oli jällegi tasavägine ja lõpptulemus 21 : 50.
7. – 9. koha mängudes alistati Taani meeskond BC Falcon 46 : 38 ja kaotati turniiri kõige mannetumas mängus Siauliai KM võistkonnale 27 : 60. Selles mängus ei õnnestunud meil praktiliselt midagi.
Turniiri viimases 7. – 8. koha mängus selle sama Siauliai vastu toimus aga muutus, kus poisid võitlesid ennastsalgavalt, mängisid võistkondlikult ja see võideti 45 : 36!!!
Väga hea turniir, mis näitas selgelt kätte meie nõrkused ja et õppida on veel palju. Ära võiks märkida negatiivse poole pealt, et laupäeval taanlaste ja leedukate vastu tegime kokku rekordilised 64 pallikaotust! Lõpetuseks ikkagi oli turniir meile väga oluline, sest astusime arengus jälle suure sammu edasi.
Raplamaa osales turniiril koosseisus: Aleks Runnel, Rico Robin Rikk, Marten Maasalu, Paul-Eerik Pihlakas, Andre-Asker Arro, Kristo Bogdanov, Sten-Markus Taasväli, Andrus Kapsi, Janre Jõgi ja Orissaare poisid Ardi Kald, Rasmus Olop.
Vingelt sporliku nädalavahetuse võttis kokku poiste peatreener Jüri Pritšin????