Treener Kaia Milling tüdrukute tegusast nädalavahetusest kossurindel:

“U14 ja U12 tüdrukud alustasid aasta esimest nädalavahetust kohe korvpalliplatsil. Vastavalt peeti vahegrupi esimesed kohtumised Tallinnas ja põhiturniiri viimased kaks mängu Pärnus.

Tallinnast Südalinna koolis toimunud U14 etapilt toodi koju võidud mõlemas mängus. Tõusude ja mõõnadega kulgenud, pikast mängupausist veidi rabeda ning üsna kehva viskeprotsendiga mängust tuldi Tartu Kalevi vastu välja siiski võitjana 62:50. Tubli panuse andis väljakul kahtlemata kogu 10-liikmeline tiim, kuid tooks seekord siiski välja, et Anna Maria tulemuslik tegutsemine rünnakul aitas meid selles mängus 30 punktiga (Rapla KK). Audentese SK II vastu said kõik tüdrukud võrdselt väljakul tegutseda ja ka skoorimine jagunes 9 mängija vahel. Numbriteks oli tablool 69:14 meie kasuks.

Pühapäeval peeti aga Pärnus U12 tüdrukute viimased kaks kohtumist põhiturniiril. Esimeses mängus tuli tunnistada T.Soku KK/ SK Nordi piigade paremust. Mängupilt oli kohati siiski palju parem, kui hooaja eel Rapla Sügisturniiri raames peetud kohtumisel, kuid kohati ette tulnud lihtsad eksimused kaitses venitasid vahe siiski pea 20-punktiliseks. Lõpptulemus pealinlastele 28:47. Pärnu SK vastu pandi aga oma paremus 1,5 veerandiga sel korral paika, mängupilt võrdsustus ja võidupunktid tulid meile. Lõppseis 55:29. Sellega lõpetati põhiturniir 4.kohal ja jätkatakse mänge tugevamas vahegrupis, kus mängivad võistkonnad, kes platseerusid kohtadel 1.-4. Ei saa loomulikult U12 vanuses hinnata üle tulemusi ja järjestust, sest peamine on võistkonnas ikka mängukogemused ja -rõõm igast peetud lahingust.”

Soovime omalt poolt mõnusat uue veerandi algust kõikidele Rapla Korvpallikooli õpilastele!